Prijava

gazda izgleda citao ono sto sam ja pisao na temi

http://vukajlija.com/autori/priznanja

Је л' сад све као овде или..? Газда у првом посту помиње и неку "диплому". Ако не зна где да је утрпа, може уместо палца. :Д Капирам да је боља диплома него палац, мада свеједно... Кад гледам ово овако, једино ми значка не изгледа нешто посебно, остало је готивно, поготово медаља и орден су до јаја.

Remac
Jel možeš da napraviš mali tekst boks da kad se mišem dođe do ordena da se ispiše za šta je, kao kad mišem dođeš gore na crvenu liniju ovih koji su banovani?

Ово сам и ја био предложио на оној теми за предлагање. И да мања слика признања стоји испод аватара на коментарима (има довољно места за мале симболчиће), мада сад кад свако има неко признање боље да не буде, има све да шљашти. Можда само ако неко има пехар или круну...

Medalja je umesto diplome, Sreto. Palac je kvlt, ne menjaj ga. Nego ubaci i srednjaka.

Ok, imam palac, ali kako da vidim ko je omiljenovao? Inace, super je ovo ovako :)

Kad otvoriš defku, s desne strane ti je lista. ;D

(pored komentara) :D

Кликнеш на дефку или постер и имаш десно од коментара целу листу.

Направио сам реакцију и обрисао, а квота се вратила на стару, као да нисам ни правио. Је л' то треба тако? Сад ми пише да могу да направим још једну али неће, покушавам већ пола сата.

Ja dobio palac za reakcije, a ne mogu drugu da postavim iako mi piše da imam još jednu

Један гиф има екстензију .jpg и од њега неће да направи реакцију. Газда, шта да радим?

A повремено ради и обично мењање екстензије јер је то вероватно гиф слика на коју је неко турио јпег наставак. Али ово ће ти сигурно решити проблем:
http://www.coolutils.com/online/image-converter/
Мада, можда би сам требало да напишеш програм за конверзију. :Д

ne postoji motion jpeg (osim kao tip avi kompresije). to je ustvari gif preimenovan u jpeg kako bi se prevarila ogranicenja nekih sajtova u pogledu postavljenja takvih sadrzaja, ali brauzeri su malo pametniji, pa prepoznaju o cemu se radi. u revodu - preimenuj u .gif i moralo bi da sljaka

Јесте, само сам га преименовао и ради. Хвала. :)

Мада, можда би сам требало да напишеш програм за конверзију. :Д

Ви'ш, то ми није пало на памет. Хоћу ако ће додатно да ми се бодује. :Д

Imam pehar, al' nemam pristup groblju definicija.

Imam pehar, al' nemam pristup groblju definicija.

да постоји гробље реакција вероватно би имао приступ тамо

Pa to i kontam, al' piše isključivo za definicije. Al' nema veze.