Prijava

ajd odigrajte više, žao mi gledat' kol'ko odugovlačite, matere mi :(

Могли смо неку рекреативну да не заборавим како се игра док се не сакупимо сви финалисти.

ajd odigrajte više, žao mi gledat' kol'ko odugovlačite, matere mi :(

Ја нећу долазити ође тридесетак дана, имам неке обавезе и тако то... Мислим да је Зајку фалио један поен да ме победи кад смо ми играли, тако да, уместо мене он нека игра, јер је био одмах иза мене...пошто ја нећу моћи ако сад некад не одиграмо...и такоц...

Није могуће да још нисте одиграли.

ja mogu i sad, ako ima ostalih, al nema

Ту сам ја био, ал' ово нисам вид'о. :Д И да јесам, фалио је Пековић, јеби га. :Ѕ

Ја и даље ту.. а вероватно ништа од овог, ништа људи срећно вам ових дана било :Р Растурила бих вас да сам играла с вама :Р

proglasavam sebe za sampijona lolo

posto maja ocigledno (nazalost) ispada, nek se perovic i zhajk dogovore oko termina! sutra ujutru, oko podne, kad udjem ocu da vidim kad igramo, nemoj da vam dva put ponavljam!

Ja ne ispadam, ja uzdignutog nosa odlazim :P A navijam za Zajka pošto je, jelte, moj zamenik :P Daklem, ako bude neka nagrada, ja je delim s njim, tj.on sa mnom :P aha aha!

hahaha ma kako ne! odustala si! predala si se bre! pobjegla si jer smo te u onom rektreativnom mecu pojeli sedamdeset devet puta!

Hahahahah nononono! Ja sam bila tada slaba kako biste pomislili da ćete me lako pobediti, momci! :) Opasna Sara je neuništiva! Jedva čekam da vidim rezultate...u stvari, zanima me da l ćete i da odigrate za mesec dana, dok se vratim :P ;)

Odigraće K**AC ... Pre će Iran pasti nego što će oni odigrati to finale

Жајк, 'оћеш ти да играш уместо Маје? Ај се договори с Перовићем, па да почнемо једном више.

Ma može ... Dogovorite se vi i javite mi

Ja pre 2 nikako ne mogu...

http://igrajmo.se/#/ludo/31012

Има места за још једног, ко 'оће нека пожури.

Jeste vi igrali turnir?

Ha ha! Vi ste poblesaveli! Ljudi, ja očekujem da dođem, pa da čestitam pobedniku, ono ništa ništa....c c c c :P