Prijava

Овде у Бг-у сиромашно, шта стигне то се и попије ал кући имам свега
Најскупљи су неки вискићи мада ја то нешто и не готивим ал сам изуо једног Џекија...
По мени највредније су домаће раџе, деда пеко кидају колико су добре. Једна флајка скоро 20 година стара.
Вињау 5.
Нека вина ал се у то не разумем.
И највеће зло које сам имао је:
http://www.godwinmuscat.com/blog/wp-content/uploads/2011/01/absinth_black_absinthe_80_1.jpg

80%
И неки грин фери са травкама, горак у пм 70% алкохола мрзи ме сад да качим слику...

80% ? A u pičku materinu, pa šta je to?!?! :O
Jebeni su absenti!

Jebo te život, etanol. :D

Ja imam svasta nesto kuci, ali ne pijem. Kao klinjo sam popio desetak onih unucica viskija, dzina i tako tih kuraca. Malo po malo i otislo sve.

Три комада и полудиш :Д сурово јако! У Грчкој сам га узео, неких 30 евра је био. Иначе производи га Антонио Надал контам да је то онај Надалов стриц, па се ми спрдали да није ни чудо што игра онако кад сурдукне два три ова чуда...
Готивим абсенте, овај други од 70% са травкама побрљавкама купио у Чешкој код неких Вијетнамаца :Д добро се нисмо потровали :Д
А имао је у Грчкој неки са мртвачком главом и 85% алкохола ал је коштао 50 евра а и ја баш нисам био луд да се играм са тих додатних 5% :Д

Nema džabe mrtvačku glavu :D

Probao sam ja i ta govna u Grckoj. Jes da nisam video na oci pola dana, ali lepo iskustvo.

Имам виски око 18 дина стар :)
Нисам га још отворио..

тај рад :) то ме највише и забринуло, а и био скоро дупло скупљи зајеби ти то :Д

Ne znam sta sam sve pio tamo... Znam da smo u povratku cirkali zeleni koji je neki ortak iz odeljenja marnuo.