Prijava

natnat, informacije za turiste, sa oficijalnog sajta

In order to avoid the story of us to be of ciphers and data only, let's remember Dusan Radovic and his impressions of Belgrade and its people. GSP”Belgrade” is an inevitable part of these thoughts, link that is obvious when”…a day sets going up the streets as Beogradska, Batutova, Takovska…When finishes its affairs and gets tired, it will go down the streets as Pariska, Balkanska, Nemanjina…”
“ As well as each morning, those who heat You stand up first, those who ride You then…And not until everything is ready it is You who is asked to stand up.”

ja komentara bez.

Znači, malo putnika na jednoj liniji, kupuju karte uredno, ali neko smatra da ih nije dovoljno jer ne vise na vratima i ko ih jebe, ima da idu peške???

нека нека, ВРАТИЋЕ СЕ ШЕШЕЉ!

едит: и оно у вези укидања линија је пуцање из празне пушке, курац ће укинути линију због тога...

Aha, Kris...i ja kada odem u Amsterdam, prvo se nakačim na sajt njihovog gradskog prevoza.

ja bih stvarno isao bajsom svuda da znam da mi nece ukrasti stoka odma

Ima li Bus Plus mejl pa da im ispemujemo inbox?

I ja bih svuda bajsom, ali stoka nas tretira kao leva smetala. Kao da mi ne bismo voleli da nam ne trube i da možemo da se sklonimo na bar 40 cm stazice kao što je to slučaj u svakom malo većem evropskom gradu.

moj eks admiral DM Palma neće nikad ovo dozvoli!

Onda organizovano, pa neka budu autobusi prazni. ko ih šljivi kad su arijevci.

Otvorite fejsbuk grupu za protest. Organizujte se da idete peške, bajsom, rikšama ili dr prevoznim sredstvima.

Još ovde smo trebali da viknemo "ZAJEBAVANJE STOP!"
http://www.vesti011.com/tag/bus-plus-vlasnici/

Ša su vam sad napravili? Kakvi "policajci" il koj već kurac...?

izglasali ste Tomu heheh,eve vi ga na!
edit: mada, boljeg i nema izgleda lolo

Ja samo jedva čekam prvu tekmu, kada budemo igrali protiv ovih Maltežana ovde.....kako će da nam traže karte, baš me zanima lolololo

E, ono pre par meseci izašao tekst u Njuzu kako će uskoro početi sa primenom sistem "Zebra plus", t.j. naplaćivanje prelaska preko pešačkog, ali izgleda da nismo baš mnogo daleko od istine...

Odgovarajte mi, jebi vas ćaćin ćaća.

ovo nema veze sa tomom, žuti mrav drži busplus.

e nato, to za turiste! to sam ja još onomad pomislila, kako li će ti mučenici da se sporazumeju sa ovima na trafikama?!

Sele, poenta je da su nam autobusi krš, da ih je malo i da je večito neviđena gužva. E sad su ukapirali da se mnogo ljudi švercuje, pa su uveli sistem da se ulazi samo na prednja vrata gde te dočekuju nindža kontrolori ljubazni kao esesovci na ulazu u Aušvic. Izlaz na zadnja i srednja vrata, pa ko preživi i nema švercovanja ni za jednu stanicu. Preskupo je za naše standarde, onda vidiš kucamo se t.j. očitavamo tu famoznu karticu na nekom elektronskom govnetu i oni tako navodno prikupljaju podatke o broju putnika, pa ako ih nije dovoljno, prete da će ukidati linije...i tako..
A vi, kako te?

Bus plus sele, bus plus kontrola. Kao da smo stoke za prodaju pa da nas obeležavaju. Pu!

Нинџа Контролњача х)