Prijava

Treba mi vaša pomoć. Svako ko je raspoložen da baci ovde neki fazon, izvalu, foru, bio bih mu zahvalan. Treba mi materijala da napišem 'stand up' komediju.
Molim vas, ali, stvarno vas molim da ne spemujete jer će modovi onda zaključati ovo, a kontam da ovde mogu najviše fazona da pokupim.

Hvala vam :)

МОД ЕДИТ: Без спама, иначе ћу вас рећи мами.

кад неко каже хало реци јебем те мало

Kad ti neko kaže Zoki, ti mu reci U kurac me coki

Ako budeš imao neku bezobraznu foru, a znam da imaš ustaneš, kažeš: "Ide sada jedna direktno iz mozga." I zavučeš ruku u gaće gdje si ranije ostavio papir s tom forom.

Namažeš labelo ispod pazuha

Čekaj, lepo zamolim i ništa?
Okej, zaključavajte ovo. Nema 'leba.

pozdravio te sinisa.
kojis sinisa?
ONAJ STO TE JEBO!

nema dalje!

Pa pogledaj na youtube par fora pa možeš sam smisliti ... Pa i ovi naši takozvani "stand up majstori" su krali od stranaca.

Što, ovo moje nije loše, nisam se šprdao :)

јеби нас путине нек цури низ бутине

Nema te ko kurca na tv hiljadu
Nije krmača da se prasi jednom godišnje
Stavi kondom da nije meso od meso (kad jebeš rodbinu)

Ево, не бих да спемујем, али ме најозбиљније интересује шта ти је ту привлачно да се бавиш тиме? Ту просто није толико поента у форама, већ у наступу. А ако си већ добар глумац, а немаш проблем да украдеш форе, пробај са Џеријем Сајнфелдом. Он је доста давно наступао, па су људи заборавили његове форе.

Ne trebaju njemu nekakve smešne rime već 2 minuta neke kratke smešne priče iz svog života ili iz okoline oko sebe ....
Ako ti treba nešto javi mi se na PVT moj brat je to radio kad je glumio u pozorištu ... pa ćemo nešto uklopiti ...

Najjači onaj lik što je pričao o svom prvom seksualnom iskustvu i neka riba iz publike dobacila "kad je to bilo, juče?" i cela publika u komu i kad su se smirili čuješ njega "drago mi je da se sećaš" lololo najbolji comeback ikada.

Evo jedna moja:
ednoč ja išo i vidim moj komšo mile pritisno plug s nečim željeznim da dublje ore Ja tamo ka ono bomba iz onog rata. Jebote Mile štaćet to izginćeš kaem ja njemu veli on što? Reko ja njemu to je bomba napravćeš zijan! Kae on meni de šta ti je budalo ja već dvije godine otkivam motku na ovom.

Plati nekoliko ljudi da sede u publiku i smiju se tvojim forama, jer kad oni počnu da se smiju i drugi će počet. Ljudi su stoka, tako da bi ovo 99 % trebalo da upali.

Ово што Мешја ка'е, то је убедљиво најбољи могући савет. Послушај обавезно.

Plati nekoliko ljudi da sede u publiku i smiju se tvojim forama, jer kad oni počnu da se smiju i drugi će počet. Ljudi su stoka, tako da bi ovo 99 % trebalo da upali.

Slažem se da bi upalilo, ali jebeš ti to.

pozdravio te sinisa.
kojis sinisa?
ONAJ STO TE JEBO!

Jebi sa ovim!