Prijava

Хвала Млатафаци за овај клип Пабла Франсиска, гледао сам га давно и скоро га се сетих, али нисам могао да му се сетим имена, нити да га нађем на ЈуЋубу... Ево ти срце ♥

Фино човјек пит'о. НЕМОЈ ДА КРЕНЕМ БАНАНЕ ДЈЕЛИТ' БОЛАН! :)

Сад озбиљно, ако ко има рећи шта паметно нек каже, остали нек се суздржавају од својих генијалних фазона. Не волим дјелит' банане, ал' кад морам не устручавам се.

kolko god retardirano bilo ja nisam spemovao, samo sam pokuso da pomognem
UCINI DOBRO POJEDI GOVNO

Faco, onda ja nisam shvatio pitanje. I pored smajlija kojeg si stavio na kraju, možda nije lijepo da nam tu kapslokuješ. Mlato izvinjavam se. Zaista!

Није нико спамов'о, све добра дјеца на теми :)

Ау мајко није остао дужан! Добар је добар!!! :))))))

Није нико спамов'о, све добра дјеца на теми :)

Vata me crvenilo u obrazima

YouCantHandleTheTruћ

Ево, не бих да спемујем, али ме најозбиљније интересује шта ти је ту привлачно да се бавиш тиме? Ту просто није толико поента у форама, већ у наступу. А ако си већ добар глумац, а немаш проблем да украдеш форе, пробај са Џеријем Сајнфелдом. Он је доста давно наступао, па су људи заборавили његове форе.

Zhajk

Ne trebaju njemu nekakve smešne rime već 2 minuta neke kratke smešne priče iz svog života ili iz okoline oko sebe ....
Ako ti treba nešto javi mi se na PVT moj brat je to radio kad je glumio u pozorištu ... pa ćemo nešto uklopiti ...

Realno, mislim da ja mogu da iskočim na scenu, iskenjam se nešto, i da im se svidi. Al opet imam trip, tako da mi treba neki tekstić u podsvesti, čisto da mogu da se oslanjam na njega.
Zhajk javio sam se na pvt. Hvala vam :)

Probaj ovo što sam ti ja napisao prvo na početku. Moglo bi da upali.

Мој ти је савет да немаш ништа у подсвести, него да знаш напамет читав стенд-ап. И да га одиграш пред огледалом десет пута.

Evo imaš ođe temu o kojoj bi mogao govoriti.

EDIT: A imaš li ti neku temu o kojo bi inače volio govoriti. Ovako je glupo predlagati fore kad ne znamo o čemu ćeš da pišeš.

Još uvek nisam precizirao temu :)

Ne mogu reći da se strašno dobro razumijem ali mislim da bi bilo mnogo lakše kad bi otprilike imali neku ideju o čemu ćeš pisati i kad bi ta tema bila nešto o čemu već imaš dobro predznanje ili/i voliš da govoriš o tome.

Ja sam jedno vrijeme imao neku uzasnu frizuru i nesto se ja preseravam u nekom drustvu kad ce mi ova jedna djevojka kao nesto u smislu: bolje ti je da se osisas nego da pricas gluposti. A ja joj odgovorim: sreca pa frizura ne cini covjeka, da je tako, ti bi mozda i licila na nesto!

http://www.deviantart.com/download/301950636/in_your_face__bitch_l__by_dreamsvisuals-d4zrulo.gif

I jos jedna. Ja sa djevojkom nesto se zezao, sad duga je prica da ne objasnjavam, uglavnom uletim u razgovor sa jednom docimerkom i komentarise ona kao: cimeru, djevojka ti je mnogo ljepsa od tebe, a ja joj odgovorim: kada budem trazio ruzniju tebi cu se javiti!

I opet:
http://www.deviantart.com/download/301950636/in_your_face__bitch_l__by_dreamsvisuals-d4zrulo.gif

http://www.youtube.com/watch?v=tEDHDecfhw8

Pričaj šta 'oćeš. Kad neko može da pa'ne na ovo, neće provaliti i ako budeš gluposti pričao.

Probojnost, probojnost kroz ziiid.

pitanje je koju vrstu stend apa radis...

sta je tema price i fabule...

Lane, po meni najbolji u tome kod nas, uzme jednu temu i pici oko toga, veze pricu...

ako nabacujes fazone koji nemaju veze jedno s drugim to ne lici ni na sta...

izaberi temu, ono o cemu ces da pricas, i pokupi masu definicija, tacnije primera iz definicija na tu temu...i eto ga...

Pa u suštini stand up komičari nemaju temu :)

Pa u suštini stand up komičari nemaju temu :)

Ček', ti misliš da izađeš pred publiku i kažeš: "Neka neko reče osam." il tako nešto? :D

Moraš imat' nešto ka' srž. Tipa mlatiš o globalnom zagrijavanju pa se prebaciš na to kako je to propaganda, pa to nekako povežeš sa svjetskim, a onda i sa domaćim političarima (takva tema bi možda i prošla, ljudima se ođe diže na politiku).