Prijava

Sad kad sam na selu, 130 dinara za cigare i gorivo, recimo, 200 dnevno.

Pa evo ti: ono što potrošim kada krenem na posao, a već sam platila račune, imam u frižideru hrane i u kupatilu sve šta treba, onda ovako:

-Cigare 130
-Kafa 60
-Nešto slatko 50
-Voće i doručak 100

E, sad, ako nisam mudra, pa ponesem malo više keša ili ne daj Bože karticu, onda nagrabusim :)

-Cigare 130

Da nije Filip brat Moris?

Moraju pljuge da se batale i to ubrzo.

Nema bez soma dindži, ne prođe dan. A o infostanu, struji, telefonima, netu i tako to neću da pričam.
99% ljudi koje znam su u buli sa kešom. I što si stariji sve je teže. Drugari koji imaju malu decu svi su u buli, a rade i po dva posla svaki dan.
Ne, ovo ne valja.
GLASAJTE ZA SNLJ!!!!
Johnny i Buxna za bolje SUTRA!!!

Imam osjećaj da bih nakon prestanka pušenja postala jebeni bogataš.

Da nije Filip brat Moris?

Plavi Vinston.

-Cigare 130
-Kafa 60
-Nešto slatko 50

Znači ovo nije neophodno, bataljuj. Ovo što kaže Džoni, deca su rupa bez dna. Kako stare tako se njihovi troškovi povećevaju, a ne možeš da ne daš detetu pare.

Slažem se sa Selenijum. Meni ujak nekad uzme boks, dva cigara. E onda nemam blage veze šta ću sa parama, samo kupujem neke bezveze grickalice, slatkiše, kolu i tako te gluposti.

Ја могу цијели дан да прегурам са 4.2 еура...

Само да имам за цигаре 1.2 и два пута да једем неђе по 1.5 за хамбургер, и то је све...

Ima li ovdje ko da ne puši?

Pa paz ovako pošto moj muž i ja ne pijemo alkohol, ne pijemo kafu niti pušimo cigarete mi i dobro izađemo. Dnevno i do 400 din. Al' zato računi ne dozvoljavaju preterani luksuz.

1100 dinara dnevno za sve potrebe porodice. Kad zberem sve prihode i odbijem kredit, toliko ostaje u proseku dnevno.

ne pijemo alkohol, ne pijemo kafu niti pušimo cigarete

Vučica je Ivana prepodobna Žigon.

Jebiga, Crno. Karakteri smo. :)

Kod mene u Mačvi to zovu rađevci.

kod mene svedoci, dizvineš :)

Od 200 do 1000 kinti. Ne pušim i ne vozim. Ako je bleja u kraju ili sedim kući, potrošim na sok ili nešto malo hrane, tipa čips ili tako (do 300-400 dinara), a ako izađem do grada, onda od 500 do 1000, zavisi od toga koliko imam. Ako imam 2000, 2000 će da ode :)

Вучица суботарка хахаахахахахахаха

terenski dan
- pljuge x2 (360)
- doručak (100)
- voda (100)
- kafa i kisela (170)
- ručak (700)
- tura pića (500)
- kredit (100)
sumasumarum 2030 din (ali svaki jebeni dan isti)
kad sam gajbi
- petak (3000)
- subota (6000)
- nedelja (2000)
a tu ne ulazi jebeno ušće siti i koje kakve krpice
EDIT:

1100 dinara dnevno za sve potrebe porodice. Kad zberem sve prihode i odbijem kredit, toliko ostaje u proseku dnevno.

ne dao bog da uračunam kredite i kirije i ostale javašluke...

Deki cigare, kafu i kiselu izbaci, piće izbaci i pobogu čoveče ženi izbaci iz stana lolo