Prijava

Стрејт је за гејеве лололо

Паковања су им убер геј, али мирис зато разбија.

Е јебига, брион и брут, тое чкола.

Stariji se možda sjećaju PITRALON-a, mnogo jeben produkt......

Ма зезам се Валто, него Стрејт-Геј, игра речима :). Иначе стављам и ракију на лице кад нестане афтершејв, само да не пече после кад се ознојим.

Е јебига, брион и брут, тое чкола.

A denim i zelena malicija? lolol

To sa parom je dobro jer onda ti omekša koža i lakše se giba pa malo manje se iskasapiš.

Ali niko mi nije odgovorio!
Jel brada glatka posle brijanja sa mašinicom isto onako kao što je glatka posle brijača?

Semjuele šta bih dao da ima još uvek u Beogradu negde da se obrijem kod brice ko čovek, al' jebiga sve sjebaše dušmani. Mislim nikad nisam, pa bih voleo da probam.

http://www.akcijskaponuda.rs/katalog/694/proizvodi/14313_crop.jpg

Jebeš električne brijače, Wilkinson je bogotac u svetu brijača. Jedan mi traje nedelju dana, s obzorom da se kastrim na svaka dva dana.

Semjuele šta bih dao da ima još uvek u Beogradu negde da se obrijem kod brice ko čovek, al' jebiga sve sjebaše dušmani. Mislim nikad nisam, pa bih voleo da probam.

Знам ја човека на Вождовцу, ако ти је баш толики мерак. х)

Jel brada glatka posle brijanja sa mašinicom isto onako kao što je glatka posle brijača?

Није, али није ни толико далеко.

Semjuele šta bih dao da ima još uvek u Beogradu negde da se obrijem kod brice ko čovek, al' jebiga sve sjebaše dušmani. Mislim nikad nisam, pa bih voleo da probam.

Kod mene u gradu bio jedan, ali je umro pre nego što mi počela rasti brada. Jbg, i ja bi baš voleo da isprobam kakav je osećaj kad ti po licu klizi ona oštrica.

Па купи бре бритву негде хД

Kod mene u gradu bio jedan, ali je umro pre nego što mi počela rasti brada. Jbg, i ja bi baš voleo da isprobam kakav je osećaj kad ti po licu klizi ona oštrica.

Moj matorac je pre jedno 30 dina bio u Prizrenu ili Peći (da ga jebem ne mogu da se tačno setim) kod familije njegovog kolege. Otišli su kod nekog starog Albanca koji je imao radnju, a matorog mi je obrijao njegov unuk koji nije imao, ako se tačno sećam ćaletove priče, ni 10 godina. Šta zna dete šta je britva. :)
Kaže ćale da ga nikad nije neko tako obrijao.

Enemi gde ću na Voždovac sa Bežanijske kose idukurac. :)

I da, da ne budem stalno u offtopic-u. Pre svega mislim da je izbor brijača individualna stvar jer svako ima različitu kožu, gustinu brade i 100 ostalih faktora koji deluju. Meni na primer ništa ne smeta i mogu da se brijem i s onim brijačima što se kupuju na kilo na buvljaku.

Ja uzo filipsov, i pokajao se.

Jebem li ga, uvek bih se pre opredelio za običan brijač nego za električni. Šta znam to mi je onako baš dobar osećaj kad se k'o čovek obriješ.

Подржавам Џексона за бритву, ако икада решим да поново кренем да се бријем, што сумњам да ће да се догоди икада, купујем бритву и ништа друго.

Ma bolje ovako nešto

http://www.youtube.com/watch?v=KuSRisDMZ90

Ne koristim brijače i slična govna, teram casually rugged look, tu i tamo skratim trimerom na dužinu od tri dana.

matorog mi je obrijao njegov unuk koji nije imao, ako se tačno sećam ćaletove priče, ni 10 godina. Šta zna dete šta je britva. :)
Kaže ćale da ga nikad nije neko tako obrijao.

нек' оде сад, верујем да је мали научио шта је бритва, лоолло, обријао би му гркљан.

ево, пеки, ја ћу сутра да одем да купим један браунов бријач од 3200, па ћу да те вабнем и кажем ти како шљака. баш сам га данас видео, ал' сам се истрошио за неке друге ствари, а треба ми таква ствар већ месецима, и реших да узНем сутра.

Ne koristim brijače i slična govna, teram casually rugged look, tu i tamo skratim trimerom na dužinu od tri dana.

ћалетова машиница за шишање је закон! скратим, брадица ми буде баш та од три дана, и милина.