Prijava

Nikada bio ni na Egyitu ni u Guci...Razlog jednostavan, lakse mi je da sam slusam neku pesmu koju ja hocu nego da idem u masu...A nisam ljubitelj ni jedne ni druge vrste muzike...
Moje misljenje, Egzit su zapoceli DOS/ovci i to je prvo imalo politicku konotaciju a sad je to raj za Holandske narkomane kojima treba dobar provod po niskoj ceni...Za Gucu sam cuo da tamo kad odes nista i ne cujes od kakofonije a i ne volim SrBsku ili Romsku trubu...Vise volim da slusam Boru Dugica prvu srpsku frulu nego neke Cigane i narkose...To je za mene umetnost...
Obe manifestacije su fazon da se zgrnu pare od maldih pomodara koji hoce da se duvaju kako su bili tamo...

а јел волиш кожну фрулу

nikad ne bih išao na guču, pozz

http://vukajlija.com/forum/teme/44510-sabor-trubaca-u-guci?strana=1#post_2037058
хахахахах сунце ти јебем ладно на званичном сајту

O trubačima sve najbolje a što se tiče ljudi koji idu na guču mislim da su seljačine s dna kace, u nekih 90% slučajeva.

mene fascinira kada vidim pijanog australijanca kako govori da je sve najs i da je serbia kul.go gucha!

Jes vidio bače...lololo

зелене цвике су ту

STANDARD SET OF EKVIPMENT

Arju bi najpre jebao iz GOT-a

Miroslav jebe (Pink)

Na stranu što sam se komir'o od alkohola AL PIŠ'O SAM SA MILORADOM DODIKOM! Prvo smo pitali ĐE JE SIROTINJA i onda se grohotom nasmejali.

na koju stranu je nanosio vjetar?