Prijava

http://www.kurir-info.rs/britanac-od-368-kilograma-najtezi-covek-na-svetu-clanak-138500
Много глед'о Олимпијаду... Вероватно још од оне из Атине...

Pa što niko u Etiopiji nije debeo, da oni nemaju možda loš metabolizam?

Pa može se tako reći, oni imaju onaj ubrzani. Sudbina...

Muža sažaljevam.

Šta bre sažaljevaš? U ludaru to odma', ali odma'. Jebeš mi mater ako ga ne bih poslao u jedno 100 naučno-istraživačkih centara, da provere oni taj fenomen.

Šta bre sažaljevaš? U ludaru to odma', ali odma'. Jebeš mi mater ako ga ne bih poslao u jedno 100 naučno-istraživačkih centara, da provere oni taj fenomen.

Meni ga je iskreno žao!

Mada ga treba ispitati što kažeš, poslati u institut u Masačusetsu.

Човек је очигледно фетишар на дебеле, ја у то нисам веровао док нисам видо да другарица од 110 кила на метар шездесет има редовног бачјеа који је нонстоп зивка и цима да се нађу.

500 kalorija u jednoj seansi? Je l' tu misli na jedan seks od tih sedam dnevno, ili na svih sedam ukupno? Toliko ni na trčanju ne izgubiš. Well.... FUCK! :D

500 kalorija u jednoj seansi? Je l' tu misli na jedan seks od tih sedam dnevno, ili na svih sedam ukupno? Toliko ni na trčanju ne izgubiš. Well.... FUCK! :D

Mora da je lavica u krevetu pa gubi 500 po seansi...

to izgubi jer tada ne jede

ххахахахах планинар брат

Lolo, oni bukvalno treba DEBELO da se pomuče da bi smršali.

Možda to ima i veze sa masom, što si teži, više ti napora treba za bilo koju aktivnost, pa (kada dostigneš određenu masu) gubiš i više kalorija. Zato je njima najlakše da skinu tako četrdeset, pedeset kila, ali onih poslednjih petnaest-dvadeset viška (i manje) je teže skinuti. 500 kalorija po seansi, 3500 kalorija dnevno, pa kako muž nije crk'o do sad? lololo

Jao, Kiplinže, sad mi pade na pamet lik koji je jednoj likuši s kojom sam išao u srednju, napravio dete dok je krmača bila u 3. srednje, 'naš ti na šta ona liči! Sličnih je dimenzija ko ta tvoja, možda čak i jača kilaža. Nego ne setih se ranije da tog lika pošaljem u paketu sovim u neku ustanovu. Kad samo pomislim da sam loše prošao u životu... E, stvarno, zamisli da si fetfetišar. :D

Jao, Kiplinže, sad mi pade na pamet lik koji je jednoj likuši s kojom sam išao u srednju, napravio dete dok je krmača bila u 3. srednje, 'naš ti na šta ona liči! Sličnih je dimenzija ko ta tvoja, možda čak i jača kilaža. Nego ne setih se ranije da tog lika pošaljem u paketu sovim u neku ustanovu. Kad samo pomislim da sam loše prošao u životu... E, stvarno, zamisli da si fetfetišar.

Zezaš? I šta je bilo sa njim, oženjen?

neverovatnih 291 kilograma

Aleks koji teži svega 63 kilograma

крв ти јебем христову, па овој једна нога тежа од целог мужа! шта курац нога, рука

само ми није јасно како се јебу? како мученик успе да помери сто кила сала кад сам има шесет? јел имају неког помоћника који држи или шта? како бре људи??

pa kako muž nije crk'o do sad

Jer je medicinski fenomen.

Лемајо, опаааа и ти си ту... Да знаш, планирам да те дефинишем...

mene? što mene? šta sam sad uradila!? :P

mene me zanima kako ovaj nju jebe? ste vi vidli onu treću nogu od stomaka što joj visi? na koju foru on može da joj priđe kurcem do pičke? dizvinete....

само ми није јасно како се јебу? како мученик успе да помери сто кила сала кад сам има шесет? јел имају неког помоћника који држи или шта? како бре људи??

I to, ali brate, nije mi jasno kako ona može da izgubi 500 kilokalorija po seansi, kad piše da jedva može da se mrda. Koliko onda tek muž gubi. xD

lako. po kila slanine na dva dana + redovna ishrana je ok ritam. za par godina namaknes tih 600kg.
a sta ce ti 600 kila?

Zanimljivo je da su debeli ljudi srećniji i psihčki bolje stoje od normalno uhranjenih.

ма изгуби курац, сере бре дебела теши се и лаже народ. лежи ко морж а ова мука копа по салу ко рудар у мајданпеку и да изгуби она 500 калорија... то нема ни у дизниленду

Zanimljivo je da su debeli ljudi srećniji i psihčki bolje stoje od normalno uhranjenih.

Pa naravno da je srećan kad svaki dan pojede po dva'es' Big Mek-ova i popije 10 litara koka-kole, oca mu jebem ludog!