Prijava

AAAAAA, u tri lepe, milion puta mi se desilo da otkucam nešto dugo na vukajliji, kliknem pošalji i ode u kurac komentar bez da ga vidim.
Malopre mi prekipilo više.

Otvaram temu da prozivamo lenjost kajzena, pošto je ispravka ovoga vrlo prosta, i pretpostavljam da zahteva malu ispravku (ko što je pomenuto milion puta na mod forumu), sve dok se ne javi kajzen i kaže "biće" a onda i odradi ovo.

Poenta je da ne nestaje komentar kad se klikne pošalji, pa da ukoliko primetimo da vukajlija zabagovala, možemo da ga iskopiramo.

Kome se još desilo da mu komentar odradi puf i nestane, bez da se postuje, bespovratno?
Valjda će ga javna tema ubediti.

ahhahahah
ja se opametio pa kad god kucam nesto duze od dvije recenice (kao sad na primer), prvo iskopiram pa kliknem posalji.

al ajd, pridruzujem se primjedbama

Kaizene, inžinjeru jedan, lenj si više nego ja (ovo je teška uvreda btw).

Meni se stalno dešava, ali se uvek pojavi komentar posle određenog vremena, i onda ja ispadam bilmez koji 7 puta postuje isto. Mislim da je to zamka da se neko samobanuje.

Celte, a što sad ti troluješ ljude otvaranjem raznoraznih glupih tema kada ti je dosadno?

Каизен дуради нешто!

Celte, a što sad ti troluješ ljude otvaranjem raznoraznih glupih tema kada ti je dosadno?

ovo nije trol, i na mod temi sam ovo pominjao milion puta. problem je.
ljudi imaju potrebu da kopiraju tekst pre nego sto posalju... to nije tehnicki u redu.

Мене више иритира пичкасто брисање коментара након што се заврши нека расправа.

Ако сам већ некога испрозивао, не желим да дође тамо неки модератор и да ту моју прозивку уклони, већ желим да она стоји ту где сам је оставио, не би ли је тај неко коме је упућена заправи и видео, јелте.

Мене више иритира пичкасто брисање коментара након што се заврши нека расправа.

da, nije lepo to, moze i to da stoji bar kao podatak obrisan komentar tog i tog, umesto komentara.

al svejedno, nije to tema, ovo je bag, i nema veze sa tim, te nemoj oftopikovati, stvarno me zanima dal jos ljudi imaju problem sa ovim.

Meni se jedanput desilo na četu ali mislim da to nije do vuke.

Дешава се и мени то откад сам на сајту. Само нека се уради да порука НЕ нестаје након удара на ''пошаљи'' и то је то. Сигуран сам да то може за 84 секунде да се уради.

Само нека се уради да порука НЕ нестаје након удара на ''пошаљи'' и то је то. Сигуран сам да то може за 84 секунде да се уради.

stvarno me zanima dal jos ljudi imaju problem sa ovim.

Kako nemam. Koliko sam samo puta izgoreo, posebno u počecima dopisivanja sa Elom dok se još nismo znali. I onda ja naširoko mapišem tekst o tome kakav sam baja, kliknem pošalji, a on puf....nestane.....odlepljiv'o sam...još tad je mnogo bagovala Vukajlija......KAJZENE REAGUJ!!!!!

prema mojim zapažanjima, gubitak komentara mi se dešava isključivo u vrijeme pucanja internet veze tako da i ja mislim, kako već napisa neko gore, da sajt nije krivac za to

Realno, kad hotujem, pa negde tamo u razradi, često svršim bez da pročitam dolazeći post od moje internet ljubavnice, to je bedak. A posle moram da je lažem da ga još uvek drkam.
DA SURADI NEŠTO POD HITNO!

prema mojim zapažanjima, gubitak komentara mi se dešava isključivo u vrijeme pucanja internet veze tako da i ja mislim, kako već napisa neko gore, da sajt nije krivac za to

Ја мислим да ипак јесте до сајта, јер ми се то никад ни на једном сајту није десило сем на овом. Додуше, не користим друге сајтове сем гугла ал ај' :)

gubitak komentara mi se dešava isključivo u vrijeme pucanja internet veze tako da i ja mislim, kako već napisa neko gore, da sajt nije krivac za to

nije, ali resenje je lose kako je sad, jer zahteva savrsene uslove, a potpuno gubi funkciju bez ikakve mogucnosti ispravke kopiranja itd, kad dodje do bilo kakve minorne smetnje.

zamisli da ti se pokvare kocnice kad ti nestane voda u brisacu. tako nekako radi sad...

A niko se ne zali kad mu se post duplira, a, a, A? Onda vuka valja jel?

A niko se ne zali kad mu se post duplira, a, a, A? Onda vuka valja jel?

manje sranje. to ti je kao npr da ti se ugasi auto kad ti nestane tecnost za brisace. al mozes da ga upalis ponovo.