Prijava

Meni nestaje defka koju mukotrpno iskucam na telefonu u 51% slučajeva. Da poludiš. Od tada kopiram pre no što "pošaljem", al' mislio sam da je to zbog browsera na fonu.

zamisli da ti se pokvare kocnice kad ti nestane voda u brisacu. tako nekako radi sad...

ne znam kakvu tranju ti voziš ali kod mene je nemoguće da se to dogodi :)

ne znam kakvu tranju ti voziš ali kod mene je nemoguće da se to dogodi :)

hipopateticki, jebem te...

pa stavio sam smajli na kraju :)
EDIT: u potpunosti se slažem. pretpostavljam da je u kodu stavljeno da se prvo isprazni textbox u koji kucamo pa tek onda da poruka ide dalje. samo bi trebalo to parče koda prebačiti na kraj.

a jebi ga... zamisli, desi se usled nekog baga ovo na volksvagenu recimo. i ti sad zoves korisnicnki servis:

-alo, juce sam upao u kanjon morace, zato sto mi nestala voda u brisacima.
-evo, samo da pitamo gazdu, popravicemo to.

a gazda samo cuti.

(ovaj post prethodno kopiran)

oftopikujemo ali to što si naveo je veoma vjerovatno. u kanjonu morače, i uopšte prilikom vožnje pored bilo koje rijeke u cg, se često dešavaju, naročito ljeti, velika jata komaraca i vodenih leptirica i kad kolima prođeš kroz to prilično se nagrdi staklo i smanji vidljivost. ako nemaš vode (ovdje mislim na specijalnu tečnost, vodu više niko ne koristi) da očistiš staklo svašta može da se dogodi.

jeste.

ali to je vec uzrocno-posledicni problem, a ovo na vukajliji najobicniji previd.

Kajzen duradi nesto!

Дешавало ми се у пвту најчешће, ма и овако али ређе. А и на коментарима и форуму ретко пишем дуже постове... Шта ћу кад немам шта паметно да кажем...

Дешавало ми се у пвту најчешће, ма и овако али ређе. А и на коментарима и форуму ретко пишем дуже постове... Шта ћу кад немам шта паметно да кажем...

e moj enemi, kada bi na Vukajliji pisali postove samo oni koji imaju što pametno da kažu forum bi bio veoma pusto mjesto :)

Samo da napomenem da je kod mene sve ok. :)

Samo da napomenem da je kod mene sve ok. :)

izuzetak potvrđuje pravilo

vidim da si tu :)

http://vukajlija.com/recnik/autori?q=kaizen

procitaj komentare ljudi.

Ја Келта ретко кад да сам видео да напише и коментар, баш ми чудно ово што је толико активан. Мора да се много изнервирао око коментара.

Мора да се много изнервирао око коментара.

do sad sveukupno mi je progutano bar 1 sat kucanja, siguran sam.
ocu bre neko da mi vrati taj sat kucanja ej. kajzen duradi nesto!

Meni se dešavalo prilično često, ali sam mislio da je u pitanju hardverski problem ove moje šklopocije koju zovem računar.

Desilo mi se nekoliko puta, a pošto ovde dosta komentarišem, baš nervira.