Prijava

Ovde se polemiše o stvarima koje nikada nećete, ili jednostavno, ne možete da zaboravite. Svaka priča, događaj, anegdota, situacija ili sama pomisao koja nikad neće biti zaboravljena.

Na primer: Nikada neću zaboraviti kad mi je ćale kupio prvu fudbalsku loptu i kopačke. Nisam ulazio u kuću.

Izvolite!

Nikad neću zaboraviti kada sam uživo videla mladunce tigra i još se igrala sa njima. :3

Da sam se ja pitala, pošto sam tada imala jedanaest godina, usvojila bih sva tri (bili us siročići), ali oni su tu bili dok ne porastu dovoljno da mogu da se odnesu u rezervat, pa na kraju i u divljinu. Ne sećam se tačno koliko su imali tad, mislim oko tri meseca, a već su bili veličine mog psa. :)

Никад нећу заборавити првих 1000 динара што сам зарадио од музике, и поклонио их ћалету јер је рекао да никад ништа нећу зарадити.

Verovatno već veliki tigrovi, ne znam tačno koliko tigar može da živi, sad imaju deset godina, skoro jedanaest. :) Jako su bili slatki i razigrani, samo su imali oštru dlaku, verovatno jer plivaju, a takva se brže suši i štiti kožu od kvašenja. :)

Ima tu još događaja, sigurno, alo ovo mi je bilo baš upečatljivo u životu.

Kad već pričamo o životinjama, izdvojio bih susret sa kerićem malim. Bukvalno me je pratio 4,5 kilometara. Vraćao sam se iz neke vikendice peške sa drugarima, a on me je sve vreme pratio. Sve vreme je išao oko mene i nikako se nije odvajao. Morao sam da ga uzmem i sad živi kod mojih u selu. :)

Kerić, neka ga tamo ako imaš prostora, što da ne. :3

Bilo mi je isto zanimljivo i kada sam išla da gledam vukove (u mnogo su malim kavezima, stvarno mi ih je bilo žao) i sad sve vrste su jedni do drugih, to je bar 500 kaveza sa raznim vukovima, i ja sam sa jednim uzela da pričam i on je stao prvo da vrti repom, pa da zavija, i onda je povukao i sve ostale, ceo vrt je odjekivao. Na kraju je i čuvar došao. To mi je baš onako ostalo u sećanju.

Nikad neću zaboraviti kada sam uživo videla mladunce tigra i još se igrala sa njima. :3

Bojsi se mnogo ritao. lolo

Swoj prwi poljubac. ^______^

Bojsi se mnogo ritao. lolo

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHA! Odma sam se bila setila njega, on mora da je jedan od te trojice, vratija se iz džungle.

Nikada necu zaboraviti kad sam, aaaaaa, kad sam.....Nikada necu zaboraviti kad sam.....E do kurca izgleda da sam zaboravio

Izmena: Jedem govna, nisam zaboravio nego me sramota da priznam. Samo cu reci da ima veze sa ujakom i tim kako mi stavlja kurac u usta i dupe, pa vi ako ocete nagadjajte sta je to bilo

Ja nikad neću zaboraviti kada sam bio u Francuskoj na nekom turniru i kad su nam Alžirci pretili odsecanjem glava, nakon što smo ih pobedili nekih 20 razlike...

Meni se slična stvar dogodila sa reprezentacijom u Grčkoj. Samo što smo ih dobili u fudbalu sa tri razlike.

Bili se mi sa njima celu utakmicu, nekih sat vremena posle u menzi lik ladno uzima nož i simulira presecanje grkljana...

Mi neveruemo šta se dešava dolazi trener i kaže nešto tipa bez provokacije, nego šteta bilo nas oko 60 (iz Niša) + oko 30 (iz RS), a njih 15 sa sve trenerima, jebali bi im kevu al ajd...

Kad je neko stoga imbecilska, onda je uvek tako.

Nikad neću zaboraviti 5 sekundi pred udes u kojem umalo glavu da izgubim.

Nikad neću zaboravit svoju prvu GRUPNU tuču...