Prijava

Bilo puno gostiju? Hahahaha, e, ja mislim da bih se čak i nasmejala, onako od srca da mi se to desilo, eto, imala sam zajebanu svadbu, bar nije bilo dosadno. Imala sam neki ludi trip, u stvari više želju da mi niko ne dođe na svadbu, završimo to i ćao. Hahahaha. :)

Nikad neću zaboraviti svog druga koji je rano otišao na onaj svet.

Kad pomenu onaj kuče što ga je pratilo, ni ja nikad neću zaboraviti demonsko štene iz pakla što me je proganjalo 2 i po' kilometra.

Ево неких мојих ствари:

Када смо у школи разбили лустер
Кад сам од ујне добио 50 марака за екскурзију
Кад сам од чиче добио гајбу пива за рођендан
Кад сам се забио главом у шток од врата

Никад нећу заборавити Вукајлију на којој Форум није био лексикон.
http://www.youtube.com/watch?v=ls0vZ9WsAK4
ЈЕБИТЕ СЕ КЛИНКЕ! ТЕНЕЈШС ДИ ФТЊ""""""""""""""""""""""""""""""222222222222222

Maturu. Najviše zbog toga što nisam išao na nju, a bogomi ni u srednju školu. Koji smor!

E da, i maskenbal. Bože kako sam bio kul na svoj prvi maskenbal...

http://memearchive.net/memerial.net/3775/costume-party.jpg

Kad sam slučajno opalio iz ćaćine "tetke" u sobi i napravio krater na zidu. To veče je Bata Mirković vato Jarnija po mudi (jai).

Imam jedno jako staro sećanje, više scenu kad su mi kao klinji od godinu i kusur operisali bruh pa sam odležao koji dan u bolnici. Uglavnom, nekako mi je pošlo za rukom da uteknem iz kreveca i izađem u hol, u sobi zamračeno i tiho a tamo svetlo, galama, gomila nepoznatih ljudi i sve to iz žablje perspektive, šok. Kad i dalje mogu toga da se setim, verovatno neću ni da zaboravim.

Mirise osobito dobro pamtim, dok nisam krenuo u školu mnogo vremena sam provodio na selu u Dalmaciji. Iz nekog razloga sam uvek bio fasciniran procesom pripremanja leba ispod peke, što bi ovde rekli ispod sača. Dobro pamtim miris dima od suve vinove loze dok baba priprema teren i posle miris svežeg leba kad se ušunjam u ostavu s nožem da ga okrajčim zbog čega su me stalno grdili.

Моје прво пливање и дављење у мору. На крају ме спашавао пас...

.. kad sam ušao u kombi tamo nije bilo slatkiša. Onda sam izašao i ušao u drugi u koji je bilo.

Кад сам са десет година схватио да деда мраз не постоји...

Кад сам са десет година схватио да деда мраз не постоји...

Brate, koji sam ja zlotvor, ja se sećam jednog Božića kad sam imala šest godina, pa mene i brata baba izvela u šetnju dok su mama i tata nameštali poklone oko jelke. I brat se oduševio: ''Doš'o Božić Bata'', a ja vičem mami i tati: ''Ma, znam da ste to vi.'' I još su me ubeđivali da nisu oni, ali im nisam verovala. Baš sam stoka. :(

Brate, koji sam ja zlotvor, ja se sećam jednog Božića kad sam imala šest godina, pa mene i brata baba izvela u šetnju dok su mama i tata nameštali poklone oko jelke. I brat se oduševio: ''Doš'o Božić Bata'', a ja vičem mami i tati: ''Ma, znam da ste to vi.'' I još su me ubeđivali da nisu oni, ali im nisam verovala. Baš sam stoka. :(

Ja nisam baš najiskusnija u blogovanju,počela sam to ne tako davno,i ne tako uspešno:)Živim u trenutku i ponekad sam blesavo srećna na momenat, šišam se na dvojku i drugačija sam od ostalih, pomalo haotična a pomalo cooler. Slobodno mogu reći da sam pomalo luda (ali pozitivno). U horoskopu sam vaga/lav.

I Baš sam stoka. :(

Baš si ološ, usrala si im priredbu.

Ајде де, немојте да дирате Сморену, него Сморено, да се ниси играла са фломастером, оним дебљим перманентним? аххахахахахахаха :Д

Kako da je ne diram kad je bratu a evo anas na zoru i meni usrala detinjstvo otkrivajući da ne postoji Božić Bata! A ja sve mislio au contraire! Zlotvor!

Dan kada sam postala pionir.

Imaš sliku Natnat?

Nemam, u to vreme nisu postojali fotoaparati, ali možda negde imam bakrorez.

Ne znam šta da odgovorim jer ne znam spdaš li se ili si ozbiljna, mislim bakrorez? :)