Prijava

nikad neću zaboraviti kako mi pijani kum, sjebao svadbu.
Lažem, hoću.
GoMno.

nikad neću zaboraviti kako mi pijani kum, sjebao svadbu.

Ou, bogati...

Nije poenta u činu svadbe, poenta je u kumovom činu, da se razumemo.

Pa to se pitam, šta uradi čovek, ako smem pitati? :/

Kume, sto si pijan razjebo nani svadbu, decxko? ne valja to...
nana da se uda ponovo, dizabere kuma trezvenjaka...

Ахахахахахахахаххаа који вајт треш јеботе хахахахахахааха
ПРИЧАЈ НАМ ЈОШ!

kum - shampion, uvek sam mrzeo te dosadne svadbe gde se nista ne desava... kao, mladino bacanje sita je hajlajt... ovako, kum otrese devojku, nego sta, ona ce njega ispod stola da gazi, a vidis i da je navikla, oni to tako. e sad sto ti je svekrva dobila, to je kolateralna steta... kamerman je sisa i drukara! ua kamerman!

Ma da, dečko nikad nije izašao iz devedesetih.
Da li je dovoljno ako kažem da ne dolazi kod nas?
I to, jer je on ljut na mog muža, ovaj moj bilmez ga zvao.
Inače, još je u istom fazonu. Imamo deo zajedničkih prijatelja ... Inače, suprugov najbolji drug od detinjstva.

Hahahahahahahaah, koja havarija, čoveče! I šta, sad ste posvađani?

Ne znam za ostale, ali mene zanima ta još bilo na toj svadbi, pošto si rekla da je bilo još. lololo

Ne smem dalje, možda ga ovde, i po ovome neko prepozna. lolol
Moram da brišem, sad mi glupo.

Kakav balvan. A, šta je bilo sa kamerom, je l' ipak ostao snimak kod vas? Nije izbila masovna tuča? lololo

Nije, kamerman je to uklonio sa snimka.
Nije bilo masovne tuče, ali moglo je.

Ај аплоудуј видео негде па нам шаљи на ПВТ да гледамо како кум шиба куму, и како се после наставила свадба? Причај море! МОАР!

Hahahahahaha, šteta, trebalo je to da ostavite, pa da pokažete deci. lololo Inače mrzim svadbe, toliko su mi smor da ja to ne mogu da opišem.

Isto. baš mi je bilo mučenje.
Doduše, da sam znala da će ovako da ispadne, možda bih ponela kokice sa sobom i posmatrala. lolol

Ја волим свадбе под чадором, налочем се к'о во и не морам да чекам у реду за њц, само подигнем шаторско крило и пустим млаз к'о човек па се навратим да лочем и ждерњам.

Kamo lepe sreće da je pod šatorom.
Nema Pacove, da je ostalo, ja bih okačila na YT, jer je on sutradan pričao okolini da se super proveo na svadbi i da nije bili ikakve frke.
Nego je moj tata rekao da se briše, što je valjda i bilo normalno svima, sem meni.