Prijava

koji trol , lele, ko banuje anci ima pice po izboru od mene i jedan moj bubreg ako mu zatreba za transplantaciju.

Petre, pa oni ti ustvari pomažu. Za pare, ali rade ono što ostali vjerovatno ne bi radili. A i sumnjam da su tako loši ljudi.

Nije problem što pomažu za pare, i treba svako da bude plaćen al da obavi posao za koji je plaćen, a ne da kad god skineš pogled sa njih počnu da vataju krivine, da mažnjavaju...da se ne pojave na poslu kad im tako dune pa još počnu da ucenjuju ili da im daš više para ili neće da rade...
Iskren da budem imam dva cigana koji su mi vredniji od svih ostalih radnika zajedno, i belih i crnih...al ostali cigani koji su mi prošli kroz posao sačuvaj bože...

vesnam, usvoji cigance, kumuj mu, pa onda pricaj sa visine :), jebala vas djilasizacija.

Ко се прима на анчине изјаве, исто тако има од мене лешник тортицу и мерење притиска гратис.

Evo banovacu se sama samo daj bubreg kome treba! Pice pocirkaj sam ;)

Ljudi -Most- je pukao, brane su popustile, uletela sam kao stihija i napravila poplavu!!! Jesam li rekla da sam doktorirala na smaranju! :) :) :) hihihi

Dobro neko razdvoji cigane i rome.
Nema cigana poštenih, nema srba poštenih. Možda vam se čine u tom momentu da su baš prema tebi ispali pošteni ali svi gledaju da nekog zajebu. To je draž života.
Ima cigana vrednih, čistih i kulturnih. Takvih, čini mi se, baš se ponekad i stide što su cigani. Tačno možeš da prepoznaš kultivisanog cigana u masi ciganije.

Najgore je to što magarci u operaciji "daj kume koj dinar gladnaženadeca" daju dinar i time osiguravaju njihov posao od propasti.
Ima ona druga grupacija - lopovi.
Ti su još bezobrazniji i bahatost im nije strana. Kradu bez razmišljanja, sažaljenja i uradiće sve da dođu do onoga što žele.
Nemojte da vas zavaraju ti cigani što rade.
Bila je situacija da su radili kod jednog matorog ceo dan i da su dogovorili da ih plati u kešu i to čak i da im ne daje jelo nego da im i to obračuna i isplati.
Naravno, kad su završili bili su umorni i gladni, šta ćeš, domaćin čovek se sažalio na njih i izvadi šunku iz zamrzivača i naseče im da jedu.
Jeli, zahvalili se, uzeli lovu, otišli, vratili se noću i poharali zamrzivač.

Bila je i situacija da su ljudi na vikendici pravili neki ručak i da su kuvali kotlić i pekli roštilj.
Pošto raspored terena je da ide prvo reka, 2 metra obale, put i pored puta vikendica.
Kotlić su kuvali pored reke a roštilj pekli kod vikendice.
Kotlić je stojao celih 3 minuta neosmatran i grupica gancija je polako doveslala i ceo kotlić, vreo, sa vatre svukla u čamac i uvatila maglu.

U Vojvodini haraju atarima i kradu sve što stignu.
Od provala u kuće, svlačenja dalekovoda pa sve do krađe šina od pruge.

Mislim da još traje ili je prošla dekada roma što im daje povlašćen status.
Po našem zakonu, krađa do 15 000 din se tretira kao pozajmica i ne poteže se krivična prijava. Jedina šansa ti je da podneseš privatnu tužbu ali i ako dobiješ, naplata odštete je nemoguća jer nemaju šta da im se oduzme.
Celu jebenu državu jebu zbog nelegalne gradnje dok oni grade naselja gde stignu.
Jedino što je poznato je da ako imaš cigana u komšiluku da te on neće nikad opelješiti. Imaju izgleda taj neki tračak savesti pa ne kradu u svojoj okolini.
Ima cigana koji ladno lupaju izloge i prave sranja pred zimu da bi otišli u zatvor i prezimili.

Najbolji su mi ti gastarbajteri cigani što se utrkuju čija će kuća biti šarenija i ko će imati više gipsanih figura na kapijama i balkonima.

Imaju taj neki nomadski stil života i koliko mi se čini, ne razmišljaju o promeni.
Znam priču za jednog što gvožđari da je ladno ceo autobus isekao sekirom jer se boji električnih alata.

Imam jednu isto simpatičnu situaciju sa mesta gde sam radio.
Radili smo nas dvojica na jednom radnom mestu a cigan je isto radio sa nama kao pomoćni radnik.
Pošto smo svaki dana kupovali sokova i ostalog, ciga bi se obradovao nama i odmah se hvatao za čašu bez da donese.
Jednom sam kupio fantu šokatu namerno. Nije ni kap okusio jer ima onog njihovog sujeverja da vile spavaju pod drvetom zove i da zovu ne valja seći. Zato nije ni pio jer u šokati ima ekstrakta zove.
Ciganu da daš 500e da samo lupi sekirom u zovu, odbiće te.
Ima i ona kletva što se boje, nešto kao "dabogda ti beli zec protrčao kroz dvorište". To valjda znači besparicu i nemaštinu.

znam radjarde, ali trol je i dalje kaznjiv na ovome sajtu, samo sto ovo nije smijesno, inace mi ne bi smetalo, a cekam tu obecanu torticu :). pilot, pukovnik ratnog vazduhoplovstva iz banjaluke, ucesnik svih ratista od 1992-99., zivi kao podstanar , drzava nece dodijeli jedan, kao nema se para, u istom trenu grade kuce ciganima, zasto, kakv je njihov doprinos drustvu, svaka druga drzava bez izuzetka cigane suta u cosak , a ne gura ih u prvi plan kao mi, ako cigani koji postoje samo zato da se razmnozavaju imaju prvenstvo u odnosu na pilota borca, onda tu nesto nije u redu.

vesnam, usvoji cigance, kumuj mu, pa onda pricaj sa visine :)

Ja mogu da usvojim ciganče ako mi cigani ne smetaju. To je moja volja.
A ako cigani žive u nekom gradu, to ne možeš promijeniti. A tebi smeta desetak sekundi njivog uznemiravanja. Ja ne pričam sa visine, nego se ti ponašaš tako.

Iskren da budem imam dva cigana koji su mi vredniji od svih ostalih radnika zajedno, i belih i crnih...al ostali cigani koji su mi prošli kroz posao sačuvaj bože...

Pa to onda nikakve veze nema sa činjenicom da su cigani. Svi ljudi su takvi. Znam da su oni manje civilizovani od ostalih, u takvoj su situaciji.

Kako se rešiti ciganluka?!

Бановати очајног аутора и смор спемера Анчи са све смајлијем.

Pa to onda nikakve veze nema sa činjenicom da su cigani. Svi ljudi su takvi. Znam da su oni manje civilizovani od ostalih, u takvoj su situaciji.

U takvoj su situaciji jer im se tako može, jer im je tako dozvoljeno...i ne nisu svi isti, sa normalnim ljudima nikad nisam imao problema, a sa skoro svakim ciganom jesam...krao mi materijal, zabušavao i sve ostalo

@-Most- Čoveče, pecaljka mi se iskrivila u ruci, progutao si celu udicu. Je l' boli? :) :*

Једино боли твоја неизмерна глупост и недуховитост.

ajde se smirite da vam ne bih ja dolazio tamo.

Dobro, jesi u pravu što se toga tiče. Ali većina ostalih građana nema toliko kontakta sa njima koliko ti. I onda nema problema.

Ja mislim da Cigane treba sve proterati u Indiju. Iz sledećih razloga:

1. Kradu, ne rade, nepošteni. Au, čekaj, pa ja znam više Srba koji kradu nego Cigana. Oh, nema veze, neka ova stavka otpadne.

2. Zauzimaju radna mesta nas Srba (iako ne rade). Au, čekaj, pa zar ponosan Srbin ne bi radije živeo od dedine penzije nego što bi skupljao karton i praznio kontejnere? Eeee, otpade mi i ovaj argument.

3. Prljaju našu rasnu čistotu. Čekaj, čekaj... Pa i ja sam pomalo crnomanjast, kad bih pustio brkove, u Švedskoj bih prošao kao Arapin... Ne, mora da ima neki bolji razlog.

4. Oni prose! Setio sam se, oni prose, dolaze i traže od nas svetloputih zaposlenih poštenih Srba pare! A kradu! A ne rade! A ipak zauzimaju naša radna mesta, iako oni ne rade, a i mi ne radimo, a oni kradu, a i mi krademo više nego oni! EEEEJJJ! Pa to nema nigde! Proterati, odmah proterati!!!

anči kupi mi fabriku,bicikl i romobil!

nastavio bih raspravu , ali sam umoran, laku noc, prije bih ubjedio canka da vojvodini ne treba nezavisnost nego vesnam da nije u pravu, izgleda da je postalo pomodnost podrzavati gej parade, cigane, biti autosovinista prema svome narodu, i tako par jos nekih stvari, ajde vesnam ti meni objasni zasto sve zapadne EU zemlje izbacuju cigane koji su gradjani drugih EU clanica, ako se sjetim procitacu sutra odgovor, ispade da smo mi pametniji od njih.

ajde vesnam ti meni objasni zasto sve zapadne EU zemlje izbacuju cigane koji su gradjani drugih EU clanica

Pa ko je rekao da je fašizam i rasizam rezervisan samo za nas?