Prijava

A pazi Gazimudo, to se apdejtovalo, sada je mnogo veća razlika lololo
Mislim meni je to normalno i čak ni ne mašem tim podacima, jer zna se da smo kao Sportsko Društvo stvarno izuzetno uspešni i u svetskim okvirima, mada i oni su, ali mi malo više.
Al' opet kažem, nebitno je to, videćeš kada odgledaš tekmu i gledaš one klince, biće ti stvarno puno srce, a plus što je tekma bila stvarno kvalitet.

Газимудо да си ти жив и здрав ја сам гледао и женску одбојку стално. Нема малих спортова, ако навијаш у фудбалу мораш и у карлингу јбт :)))
А сад се само вадите, чим не побјеђујеш нормално је да ћеш тражити неке чињенице да се одбраниш :)

Fuck basketball, Delije said.
Nobody cares, Delije said.

Fuck waterpolo, Delije said.
Nobody cares, Delije said.

На ово ћу се само насмијати. Поздрав :)

Бололо који цар! Звучи одлично, морам да погледам. Како волим добру утакмицу, онако да се препалим и да добијем жељу за тренингом, опет. Баш ми то треба, некако нисам сав свој кад не идем на базен.

А сад се само вадите, чим не побјеђујеш нормално је да ћеш тражити неке чињенице да се одбраниш :)

Ma kakvo vađenje. Dobar vaterpolo, naši su me, kao što napisah, iznenadili da su tako borbeno odigrali i ne samo borbano, nego dobro i video sam neku lepu budućnost, a sada nisu mogli jer ste pobedili, iskusno onako i malo na sreću koju moraš da imaš da bi pobedio.

Како волим добру утакмицу, онако да се препалим и да добијем жељу за тренингом, опет.

Posle ovakve tekme ode ti na bazen.

Nema glave dole, i Ela se nešto smorila i samo sam joj rekao: "Nemoj. Ovi klinci će da vladaju!"

Па мени је вађење ако помињеш ово
Fuck basketball, Delije said.
Nobody cares, Delije said.

Fuck waterpolo, Delije said.
Nobody cares, Delije said.
А опет знаш да су исте те Делије долазиле да прате и баскет и ватерполо кад су клубови били пред гашењем. Шупља прича, скидају нам кошеве ради дугова у пиониру 6000 људи гледа ретарде :) Рукометни нам се клуб гаси пуне Шумице на дербију, чак и на гостовања ишли :) Ватерполо исто, само ми је жао женску одбојку што не пратимо толико активно а најбоља су секција спортског друштва.
Немојте тих клиначких фора мајке вам :) то требам ја да качим а не ви :Д

Треба ми нека мотивација под хитно. Ово има да послужи само тако.

Морају, чим тако кидају у тим годинама.

Јебига Џони, то су они изроди који после две победе у дербијима мењају тим за који навијају.
Ја не могу да гледам како овако кењате, зато што много волим Звезду, па макар имали екипу и у боћању, првенствено због датума рођења, а онда и из других разлога.
И нисам од оних навијача који више мрзе туђи клуб више него што воле свој. Рекох још на претходној страни да ми је драго што сте тукли раднички скоро као за ово вечерас, не можете да генерализујете тако, јебига.
Само оно, тема је СД Партизан, а не тема "Анти СД Црвена Звезда". То ови други да знају, ти и не подјебаваш.
Ја сам и у најгорој кризи Звезде у баскету и ватерполу навијао за наш тим, окачио слику Виктора Јеленића у соби кад је дошао код нас и сл... Али сам увек први знао да позовем једног од најбољих другара (аутора Мали Сале) да му честитам кад нас одерете, што је било исувише често задњих 10-ак година.

Neka bude da ste išli svuda. I neka bude da niste to govorili, što se mene tiče nije ni bitno to.

Lepa tekma i ja sam prijatno iznenađen našom igrom, a napredak od početka sezone je vidljiv i to baš vidljiv, tako da se radujem tome što su sve bolji.
U košarci taman pomislim da će tako biti, a oni me demantuju, ovde ne.

"Анти СД Црвена Звезда".

Pa dobro, malo je Gazimudo pobesneo, ali opet nisam zalazio kod vas, ali verujem da se dokačite Partizana, jer je malo nemoguće da se ne dokačiš najvećeg rivala. Pa nismo ni mi ni vi Radnički, Zemun, Spartak ili neko drugi jebiga.

Da li ćete vi da pišete nešto o Partizanu kod vas, meni je svejedno. Možete komotno, bez toga da ja moram da vam repliciram. Ipak u 80% slučajeva vi upadate kod nas i to mnogi, dok mi jako retko zalazimo tamo.

Moram d'idem sad.

Sve u svemu odlična tekma, pravo finale kupa, odličan partizan, odlični i musavi, Grobari budućnost je svetla. Pravi muški vaterpolo na Banjici.

Ја упао сад да вам честитам, кад ме баксузи испровоцираше. Поменемо у фазону "Индија, Пакистан" а не оно "државни пројекат" а де су наше паре и слични курци.

Pa dobro, malo je Gazimudo pobesneo

Ma ja sam se malo sprdao, zato sam i stavljao one smajlije da bih docarao.
Ja to zbog devetara jer znam da je nackli koji je ostrascen samo tako :D

o temama pakistan/di su nasi novci nekom drugom prilkom, sad sam previse dobro raspolozen da bih se ukljucio :D

Па мени је вађење ако помињеш ово
Fuck basketball, Delije said.
Nobody cares, Delije said.

Fuck waterpolo, Delije said.
Nobody cares, Delije said.

I samo da razjasnim, moje misljenje nije da "jebes basket i vaterpolo", samo sam iskoristio upravo "argumente" nekih delija kad smo zvezdu punili sa po 30:0 u vaterpolu i +31 u basketu. Naglasavam, NEKIH, ne svih, al extra mi to kad koristim necije recenice protiv njega samog :D (naravno ne mislim na autore odavde,a mozda i ih ima)>
Elem, ako nista drugo,bar znamo da ce nam repka u waterpolu karati po svetu bar jos 20 godina.

Koj kralj ja se sinoć oduševio kad sam ga video! I posle kreće da peva i u ritmu pesme da tapše, kralj!

Odličan je klinac, baš sam se oduševio kada sam video. To je ćale naučio kako valja od malih nogu :)

Čisto da snajperi sa susedne teme imaju čime da se zanimaju.

http://www.b92.net/sport/vaterpolo/vesti.php?yyyy=2013&mm=01&dd=19&nav_id=678892

Polako ali sigurno se vraćaju u kanal...

EDIT: Dobro u pet ujutru i nema baš snajpera. :)