Prijava

DBSK 97
фора је да ископине из носа буду свуда по теписима, а може и по намештају, све зависи од (не)укуса домаћина.

Ja imam poseban stek za svoje i tudje iskopine iz nosa iza kreveta.

Ja imam poseban stek za svoje i tudje iskopine iz nosa iza kreveta.

to je ono kad hoćeš da se neko oseti kao kod svoje kuće...e,evo kafa,ratluk,sline štekni iza kreveta levo,desno štekaju ćale i keva :migmig:

ајде сад нешто озбиљно:
треба уредити стан тако да се нађе место бар за неки акваријумчић, ако не може већи. ако нема акваријума или бар пуно биљака, није то то.

Moras imat akvarijum ako si musko, inace ce posumnjati da si derpe.

треба уредити стан тако да се нађе место бар за неки акваријумчић, ако не може већи. ако нема акваријума или бар пуно биљака, није то то.

Фонтане увек јебу више него акваријуми, по мени. Она фонтана што изгледа као зид, као да пада киша, је много кул. Турити негде у угао међу цвеће, али је зајебано брисати прашину око свега тога.
Значи, то је као фора ове теме.

пази кумпире, јесте фора теме, али шта је са одржавањем? јесте то лепо, ал не може домаћица да цркне од брискања, што би ти рекао, прашине. а домаћин сигурно не би црко него би допустио да се накоте разне живуљке. бар се мени тако чини.

Откуд ја знам, немам то код куће, па нећу да нагађам. Зато сам и отворио ово, да се дају неки савети за одржавање и те ствари.

Планирам иначе роштиљ да градим, јесте да ће крај лета, баш сам нашао кад, али да буде спреман за следећу годину. Нацрт ћу прокопати негде на нету. Има неко искуства са тим (са грађењем, не јелом)?

треба уредити стан тако да се нађе место бар за неки акваријумчић, ако не може већи. ако нема акваријума или бар пуно биљака, није то то.

TAKOE. Sad ću uskoro uzeti i drugi akvarijum samo mali, 20 litri, taman za jednog borca da se šepuri!

Krompir, moraš prvo dobro da isplaniraš šta ćeš. Imaš dosta slika po netu, ali ako već praviš roštilj po meni je bolje napraviti ga nešto višeg, jer uvek možeš da pristaviš kotlić lolo
Meni se ovaj sviđa, mada dimnjak i krov mogu da budu i od lima.

Što se tiče zidanja, trebaju ti cement, šljunak (ako praviš ploču), pesak i kreč. Mislim da na stovarištima imaš i šamotnu ciglu, sa njom može da se uradi ložište, tj deo gde se stavljaju drva i ćumur.
To je ovo čudo, imaš ga u obliku cigle i pločice. Mada postoje i velike ploče, ali za roštilj su sasvim dovoljne ove.

http://www.merkur.si/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/1/7/1749578.jpg

Akvarijumi me smaraju, reptili i tarantule su mi bolji, njih i držim.... A i zanimljivije je kad neko dođe u goste i vidi terarijume xD

Volio bih i ja da imam nekog reptila ali to već ne može u ovoj kući, materu bi u bolnicu otjerao kad bi nešto takvo stiglo u kuću.

U predsoblje metnuti onaj mini bazenčić za pranje što ima na urban-fensi bazenima. "Neka komšo, ne moraš da se izuvaš."

U predsoblje metnuti onaj mini bazenčić za pranje što ima na urban-fensi bazenima. "Neka komšo, ne moraš da se izuvaš."

Dođe mi mog komšu čitavog da potopim u taj bazenčić i ostavim da se kiseli sat-dva.

Зидао бих тако као са слике, само бих са стране метнуо још један као део, да се оставља месо и неке ствари. То што кажеш, подигао бих високо да може котлић да стане, и ударио бих оџак, чуо сам да треба дужи да буде, да може лепо да вуче, да дим не иде са роштиља одмах напоље по свима около.

а што се окућнице тиче, никакве фонтане, лабудићи, патуљци... све је то гастарбајтерска работа. само нешто јестиво да се посади, може и роштиљ да се стави, чесма једна и толко. може и нека украсна биљчица, чисто за мерак.

Valja posaditi nanu ili bosiljak, nije sušeno ko sveže a slabo ima da se nabavi.
I vlašac je do jaja, osobito u salatama ili da se pospe po nekom prelivu.

Ko ima para sto za stoni fudbalić, a ko ima još više para sto za bilijar.

никакве фонтане

Ја имам малу фонтану, можда 2х1 метар, висока једва 15-20цм. Лепо изгледа, а још лепше кад се у њој хлади пиво.

Valja posaditi nanu ili bosiljak

Е, да, нана је добра. Код нас је семе донео ветар пре једно 15 година, и ћале сто пута заливао кључавом водом да не расте нана, јер расте на безвезе месту, у једном ћошку, и увек је поново расла, и на крају је нисмо дирали, и стално је има.
Лети се начупа лишћа од нане, и стави се у флашу са водом, па у фрижидер. Није мохито, али освежава добро.