Prijava

U redu, kada već moram da otvaram temu, jer moderatori, kako kažu, nemaju pristup mod forumu.

Ono što je već napisano ovde:

Dakle, ne mogu da pristupim forumu. Temama (ukoliko imam link) - da. Samom forumu - ne. Kao ni PVT porukama, iako imam link do njih.

Sve se "razjebalo" kada sam prvi put ušao na čet, pa su određeni autori počeli sa masovnim hejtovanjem, kako bi me skinuli na ispod 50 poena i izbacili me sa četa.

Ali to sada nije ni bitno, samo me zanima zašto nemam pristup forumu? A ne bi trebalo da je do poena, jer sam imao pristup i bez njih, samo što nisam mogao da pišem.

Inače, prilikom pokušaja ulaska na forum mi izbacuje sledeću poruku:

Izvinite, ali nešto se upravo razjebalo.

Administrator je obavešten i stvar će ubrzo biti rešena. Za to vreme preporučujemo: Vukajliju na fejsbuku ili twitteru.

Iskreno se nadam da će administrator videti ovo i da će biti voljan da pomogne, za razliku od određenih moderatora.

си пробо браузер да промениш?

Obrisi system32 u Windows folderu.

си пробо браузер да промениш?

Da, ne vredi.

Obrisi system32 u Windows folderu.

Wow, kako je to inovativno i originalno. Ne spamuj.

Iskreno se nadam da će administrator videti ovo i da će biti voljan da pomogne, za razliku od određenih moderatora.

А што ћеш одређени медатори да ураде, среће ти?

Ne spamuj.

Sto si otvorio spam temu? Cek da ti dam minuse da ne mozes da odgovoris.

А што ћеш одређени медатори да ураде, среће ти?

Da proslede poruku administratoru, jer računam da će pre videti nešto ukoliko mu vi prosledite.

To je sve. A samo to je nešto što neki ne mogu da urade.

Sto si otvorio spam temu?

Odakle ti ideja da je ovo spem tema?
Ne, ne moraš mi odgovoriti. Samo prestani sa spemom.

Ne, ne moraš mi odgovoriti.

Ne, nemoj mi prici. Citas D. Maksimovic?

Da proslede poruku administratoru, jer računam da će pre videti nešto ukoliko mu vi prosledite.

To je sve. A samo to je nešto što neki ne mogu da urade.

Па за такве ствари служи тема оваква, не могу медатори да прате сваки могући пост на форуму кад некоме треба да се ријеши проблем, поготово ако је баг јер смо ту немоћни.
Виђеће каизен ово па ће ријешит'.

Ako ne mozes pristupit forumu, kako si onda otvorio ovu temu?

Denisx
Ako ne mozes pristupit forumu, kako si onda otvorio ovu temu?

Тролује вас !!21

Ako ne mozes pristupit forumu, kako si onda otvorio ovu temu?

Temama (ukoliko imam link) - da.

Neko mi je dao link podforuma na četu.

Па за такве ствари служи тема оваква, не могу медатори да прате сваки могући пост на форуму кад некоме треба да се ријеши проблем, поготово ако је баг јер смо ту немоћни.
Виђеће каизен ово па ће ријешит'.

U redu, onda se iskreno izvinjavam.

Nemož da se postavlja na temu 'Srpski fudbal šizenje', kao da je zaključana a nije.