Prijava

Добар дан.

Занима ме да ли неко зна отприлике колики се попуст добија при куповини великог броја компјутера (око 30 нпр), да ли зна ко даје најбољи попуст и најбоље услове плаћања?

Такође ме занима које су све дозволе које мораш да поседујеш да би могао да отвориш и водиш играоницу?
И колико се плаћа главни програм за компове? И ко то прави? Да ли фирма где купујем компове или плаћам неке хакере и програмере?

Ако неко зна било шта везано за вођење играонице и уопште било шта што може да помогне, нека напише.

Замолио бих без спема ако може, јер су ми битне ове информације.

Јебига брате :Д ја знам само сјести и рокати читав дан :)
А знам да програм није скуп.

И ја сам до скоро само то знао, али сад планирам да отворим играоницу.
Нема у крају ниједна, а знам колико значи... И за блејаче, и за ћомане, а и за клинце. :)

Колико отприлике програм?

Који ће ти то курац? Сад свако има нет и комп и може да тера та срања код куће. Друго је било пре 10 година кад су играонице биле пуне јер није свако имао на чему да игра.

Букснетино, значи ли ти шта да питам лика који држи овде играоницу колико је све платио ?
да сачекаш мало није онлајн сад.

Који ће ти то курац? Сад свако има нет и комп и може да тера та срања код куће. Друго је било пре 10 година кад су играонице биле пуне јер није свако имао на чему да игра.

То стоји, али не знаш ти у каквом крају ми живимо :)
ЕДИТ А и друго је кад вас 20 седне у играону и дерете 10 на 10, а не преко нета ми уђе неки кретен мали читер и не могу му ништа, само се нервирам..

Букснетино, значи ли ти шта да питам лика који држи овде играоницу колико је све платио ?

Како да не, не мораш данас уопште. Кад стигнеш, био бих ти захвалан..

Idi u neku igraonicu i raspitaj se.

Idi u neku igraonicu i raspitaj se.

А био сам брате, у свакој кажу не знамо то је газда све решио а он не долази уопште, курци палци..

А и те све играонице су преозбиљне, имају по 50+ компова, што значи да су добили попусте о којима ја могу само да сањам..

ЕДИТ
Поента је да је цео крај наложен и дан данас на игрице, али не постоји ниједна играоница у крају где живи 10 сома људи минимум..

Контам да ће то да ти изађе на 15 сома јевреја, без пословног простора. Добићеш неки попуст на опрему јер узимаш на велико.

Moj brat je hteo da otvara i sve je izračunao, ja mislim do poslednjeg miša al ko bi se sad toga setio. Inače to je dobar poso. Pogotovu pored neke škole ako otvoriš i staviš baštu neku ispred.

Контам да ће то да ти изађе на 15 сома јевреја, без пословног простора.

И ја сам дошао до неке сличне цифре.. Плус кад узимаш оне соковнике, фрижидере, и све остало, има да се дода још нешто на ту цифру..

Moj brat je hteo da otvara i sve je izračunao, ja mislim do poslednjeg miša al ko bi se sad toga setio. Inače to je dobar poso. Pogotovu pored neke škole ako otvoriš i staviš baštu neku ispred.

Размишљао сам о баштици испред локала, а школа је на 20 корака одатле..

Боли те курац букснетино биће посла. Стави попуст за вукајлијаше :ДД

Биће попуста, само да отворим прво :) Попуст за све са Вукајлије.
А онда клинци направе профиле и крену да пишу вицеве, па им наплаћујем дупло!

а школа је на 20 корака одатле..

Mislim da ima neki zakon da igraonice i kladonice moraju biti valjda na minimum 50 m. Nisam siguran.

Добро, мало сам се искењ'о :) Потребно је да прођу кроз једно насеље, па онда један пешачки, па други, и ту су. Има око 150 метара..

Добар дан.

Epski početak.

Mogu da se uzmu i dobre pare ako organizuješ turnire u pesu, cs-u itd. Naravno uz ufur neki sitni po ekipi.

A jel bi uzeo mozda polovne kompove?znam coveka koji je skoro zatvorio igraonicu pa mogu da ga pitam
Dal nece da prodaje opremu. Imao je dobre kompove i program za vodjenje igraonice

Тако ти је овде био фазон, турнир у кантеру 24 екипе 5 км по екипи, и само побједничка екипа добила по 5 сати бесплатног играња :) а наложи се народ опасно. Још ако будеш на добром гласу славиће се код тебе и нова година :)