Prijava

Mogu da se uzmu i dobre pare ako organizuješ turnire u pesu, cs-u itd. Naravno uz ufur neki sitni po ekipi.

Што је најгоре, неко ми рече да су овде најбоље паре ако умеш добро да организујеш.. И често..

Немој да се залећеш да купујеш неке конзоле на којима нико ништа неће играти, као један лик из Ужица што га знам који је купио 3 Wii конзоле. Биле су занимљиве људима недељу дана и после су скупљале прашину. Лик је подигао неки ненормалан кредит, купио пун курац компова и сонија тројки, изнајмио локал на месту које је још ближе средњим и основној школи него то твоје, буквално преко пута техничке. Нисам одавно био код њега, чујем да му добро иде. Требало је доста времена да му се отплати то. Али, пикаона је врх.

A jel bi uzeo mozda polovne kompove?znam coveka koji je skoro zatvorio igraonicu pa mogu da ga pitam
Dal nece da prodaje opremu. Imao je dobre kompove i program za vodjenje igraonice

Ово је исто у оптицају, али прво сам хтео да проверим за нове. Али сигурно одличан предлог, можеш да га питаш онако оквирно колико би тражио..

Причао сам са једним другом који држи радионицу, каже да добије доста новца, али да доста и оде на срећивање, порезе итд. Није баш уносан посао иако тако делује на први поглед, али срећно у сваком случају.

Немој да се залећеш да купујеш неке конзоле на којима нико ништа неће играти, као један лик из Ужица што га знам који је купио 3 Wii конзоле. Биле су занимљиве људима недељу дана и после су скупљале прашину. Лик је подигао неки ненормалан кредит, купио пун курац компова и сонија тројки, изнајмио локал на месту које је још ближе средњим и основној школи него то твоје, буквално преко пута техничке. Нисам одавно био код њега, чујем да му добро иде. Требало је доста времена да му се отплати то. Али, пикаона је врх.

Нисам мислио ништа сем компова и евентуално једног сонија да узмем.. Не воле људи овде код нас Сони и то.. Мислим, готиве наравно, али је боље кад се сајам лудака скупи на кантерици, па прозивање, па лудница :)

Е да, на компове је порез највећи :Д

Причао сам са једним другом који држи радионицу, каже да добије доста новца, али да доста и оде на срећивање, порезе итд. Није баш уносан посао иако тако делује на први поглед, али срећно у сваком случају.

Да, браво, сервис је једна јако битна ставка.. Хвала!

Kad otvoris igraonicu mora da se organizuje neki CS vuka turnir kod tebe tu. :)

Pazi, kolko sam ja nesto nacuo da bi uredno vodio igraonicu moras da imas sve original igrice i programe. Da ne bi imao problema sa inpekcijom i tim kurcima.

A imas ono da kupis komp, pa uz njega dobijes vec instaliran operativni.

Oko igraonice. Pre svega da bude cista i uredna, da sve radi i to.
Mali milion puta sam usao u igraonicu ono ne mos se povatas od dima gde je sta, tastature prljave od cigara, slusalice razvaljene, tipke na tastaturi ne rade.
Neko rece basticu ispred, to je do jaja, stavis ispred 2,3 stola i neka to npr. bude prostor za pusenje, da ne bi pusili u igraonici zbog dima, prasine i cistoce.

Daj tamo 2 sata na sale d snajperist :)

Е да, на компове је порез највећи :Д

То је једино што ми засад баш контрира.. Једино због чега не бих ништа радио..

Kad otvoris igraonicu mora da se organizuje neki CS vuka turnir kod tebe tu. :)

Pazi, kolko sam ja nesto nacuo da bi uredno vodio igraonicu moras da imas sve original igrice i programe. Da ne bi imao problema sa inpekcijom i tim kurcima.

A imas ono da kupis komp, pa uz njega dobijes vec instaliran operativni.

Oko igraonice. Pre svega da bude cista i uredna, da sve radi i to.
Mali milion puta sam usao u igraonicu ono ne mos se povatas od dima gde je sta, tastature prljave od cigara, slusalice razvaljene, tipke na tastaturi ne rade.
Neko rece basticu ispred, to je do jaja, stavis ispred 2,3 stola i neka to npr. bude prostor za pusenje, da ne bi pusili u igraonici zbog dima, prasine i cistoce.

Daj tamo 2 sata na sale d snajperist :)

Хахаха, ево три чуке, частим ја :)
Мислим да кад отвараш играону, и купујеш опрему за њу, добијеш комплетну опрему (миш, слушке, тастатура, подлога) за број компова који купујеш..
А?

Сале, јебеш то за оригиналне игрице. Шта му треба осим њоњ-а и њорцрафт-а?
Иначе, ако оћеш сони, ту ти треба и неки фенси теве, па рачунај да и ту треба 500-600 јура...

Sale, misliš da bi neko seo za kompjuter na 20 minuta, pa da izlazi da ispuši cigaru, pa da se vraća, pa ponovo?

Јес тако, мада постоји јефтинија солуција. Не узимаш фул компове него само нова кућишта, јел ти врх кућиште изађе можда 120-150 евра, и покупујеш половне мониторе и те курце.

Sale, misliš da bi neko seo za kompjuter na 20 minuta, pa da izlazi da ispuši cigaru, pa da se vraća, pa ponovo?

Јесте ово зајебано.. Могло би унутра да се пурња, али наравно да бих уградио вентилацију. После 10 може и да се вари, а забрањено за малолетнике после 10 :)

Сале, јебеш то за оригиналне игрице. Шта му треба осим њоњ-а и њорцрафт-а?

Никако њоњ :) Њоњ нек играју од куће, пизда им материна навучена.. :)

Њарцрафт наравно, кантер фуш наравно..

Ovaj ima i dosta originala i igrica i windowsi su mu ja mislim original. Bidecu da ga pitam
Kad budem bio u prilici.

Важи Милоше, хвала унапред за помоћ..

Meni je gotivno da se odradi neki kao separe, jebem liga, samo za sebe i ortake, da ubaciš one vreće što propadnu kad sedneš, stočić, plaznu i soni. Naravno ako lokal to dozvoljava ali to sve otom potom.

Хахаха, ево три чуке, частим ја :)
Мислим да кад отвараш играону, и купујеш опрему за њу, добијеш комплетну опрему (миш, слушке, тастатура, подлога) за број компова који купујеш..
А?

O fala :)

Pa znam da imas sa nekim kompovima da dobijas mis i tastaturu, za podlogu i sluske nisam siguran...

Sale, misliš da bi neko seo za kompjuter na 20 minuta, pa da izlazi da ispuši cigaru, pa da se vraća, pa ponovo?

A jel lepo izgleda da kad udjes u igraonicu ono po stolu pepeo, po tastaturi pepeo i sve smrdi :)

Сале, јебеш то за оригиналне игрице. Шта му треба осим њоњ-а и њорцрафт-а?

Pa ako dodje inspekcija i vidi da valjas pirateriju :)
A od igrica moze da turi CS, Wow, Warcraft, pes, fifu i mozda jos nesto sto moze lan.
Neke trke i ti kurci...

То, СнупДоге. То је тај батица из Ужица имао, све испреграђиване сепарее и лејзибегове. Много је до јаја кад се ту баци ПЕС. :Д

Mislim da bi ti prvo trebao da vidiš za mesto na kojem ćeš to otvoriti, pa onda kompovi i ta čuda, pa programi i na kraju vidiš ako šta može od tih sokovnika i kuraca palaca da se ubaci.