Prijava

No vratimo se temi. Ovo je nešto o čemu nema potrebe pričati pogotovo ne ovde. Meni izletelo slučajno jbg.

И то је део детињства, није све бајно.

U pravu si, treba i ovo biti ovde, jer ako će i jedan klinac videti ovo i shvatiti da ne treba raditi gluposti zbog tuđeg mišljenja ja cu biti srećan...

Nije loša ideja za temu al ste je vi sjebali šablonskim pričama tipa kada vidim kako ŽUIVIM0 http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw, životi na ulici, drogiradu se ortaci, upucali mi ovog-onog.

Ta priča sa klincima koji drugačije se igraju nego mi je stara, dosadna i prevaziđena.
Isto tako mogu da kenjaju naši matorci kako su se oni igrali u blatu a mi buljačili u tv.

Ovo već postaje privatna prepiska ako nastavite tako da se ispitujete ko koga zna i ko koga ne zna.
Žao mi je što moram da vam rušim sneška.

A ono, detinjstvo ko detinjstvo... Bajsiklovi, praćke, drvene puške i ostalo.
Ne kukam dovoljno nad sobom da bih se sad setio neke ružne scene iz detinjstva.
Ježim se od drame.

EDIT: odgovor na iznad post
A ti si kao slušao nekog kad si bio mlađi? Toliko koliko si slušao isto toliko će i tebe.
Ne dolazi neko na vukajliju da bi čitao dnevnike ane frank nego da bi video kakav poster ili se nasmejao nekoj definiciji.

Коинциденција чиста да познајемо истог лика, није тема дрогирање и пропадање, једноставно се тако погодило. А и јебига, може да буде досадно и превазиђено колико хоћеш ако је то ипак некога задесило, тема је дискутовање о детињству.

Detinjstvo je najače doba, kad se setim kako sam bio mali namazani, bezobrazni klinac. Samo sam akcijao nešto, mali Del Boj. loloo
Eeee jebeni jenki zulu nema jače igre!

Nash Bridges

Nije loša ideja za temu al ste je vi sjebali šablonskim pričama tipa kada vidim kako ŽUIVIM0

ŽUIVIM0 AHHAHAHA!

Дјетињство ми било кул али ја га највише памтим по првом правом дркању.
Једног дана, почетком шестог разреда основне школе, један од другова покренуо је причу о дркању и питао нас како дркамо. 2-3 је одговорило да дрка цијелом руком, 2-3 је рекло да користи по пар прсте обје руке, ја сам се сложио са овим другима јер ми је некако 2 руке било оно као да ти је већи курац, иако нијесам имао јасно дефинисан стил дркања у том периоду. Ипак, размишљајући дошао сам до закључка да је импресивније дркати цијелом шаком. Једва сам чекао да дођем кући.
Чим сам стигао ушао сам у своју собу и бацио се на посао. Дрцао сам и осјећај је био предиван. Кроз главу су ми пролазиле слике многобројних обнажених женских тијела из Рубикона, Енигме, Секси енигматике и сл. часописа. На крају ми је кроз главу прошла једна професорица која је тог дана била у штиклама и сукњи којој се може придодати епитет "мини" и у том тренутку, сјеме је потекло. Имало ме срце пресјећи од страха. Мислио сам да су ми пукла муда па да је исцурило преко курца тако. Хтио сам да зовем упомоћ моје укућане али било ме је срамота па сам држећи се за сада већ млохав курац отрчао до купатила гдје су моје сумње да су ми муда експлодирала само више поткријепљене немогућношћу пениса да се врати у еректилно стање. Тада сам помислио да би ме ипак бољело да су ми муда пукла и да никако не би било тако пријатно искуство и стајао сам тако док се са врха мог главића слијевао остатак неизбачене сперме. Пробао сам опет задркати кроз 5 минута и пенис се кренуо лагано укрућивати. Тада сам схватио, мој живот је добио смисао!

ЕДИТ: Мислим да сам тад свршио ненормално много. Баш обилно, на паркету је била флека величине подметача за кафанске чаше. Од тад сам само издркао више кад сам боловао богиње па нијесам 30 дана дркао.

Дјетињство ми било кул али ја га највише памтим по првом правом дркању.
Једног дана, почетком шестог разреда основне школе, један од другова покренуо је причу о дркању и питао нас како дркамо. 2-3 је одговорило да дрка цијелом руком, 2-3 је рекло да користи по пар прсте обје руке, ја сам се сложио са овим другима јер ми је некако 2 руке било оно као да ти је већи курац, иако нијесам имао јасно дефинисан стил дркања у том периоду. Ипак, размишљајући дошао сам до закључка је импресивније дркати цијелом шаком. Једва сам чекао да дођем кући.
Чим сам стигао ушао сам у своју собу и бацио се на посао. Дрцао сам и осјећај је био предиван. Кроз главу су ми пролазиле слике многобројних обнажених женских тијела из Рубикона, Енигме, Секси енигматике и сл. часописа. На крају ми је кроз главу прошла једна професорица која је тог дана била у штиклама и сукњи којој се може придодати епитет "мини" и у том тренутку, сјеме је потекло. Имало ме срце пресјећи од страха. Мислио сам да су ми пукла муда па да је исцурило преко курца тако. Хтио сам да зовем упомоћ моје укућане али било ме је срамота па сам држећи се за сада већ млохав курац отрчао до купатила гдје су моје сумње да су ми муда експлодирала само више поткријепљене немогућношћу пениса да се врати у еректилно стање. Тада сам помислио да би ме ипак бољело да су ми муда пукла и да никако не би било тако пријатно искуство и стајао сам тако док се са врха мог главића слијевао остатак неизбачене сперме. Пробао сам опет задркати кроз 5 минута и пенис се кренуо лагано укрућивати. Тада сам схватио, мој живот је добио смисао!

+1 lolooo

Moja drkanja su se svodila isključivo na Pan erotiku, ako sam hteo neku ''akciju'' onda sam čekao uveče na Košavi Noleta. Baš za baksuz Košava mi bio najlošiji kanal, jedva se išta videlo, pa sam ga bacao napamet. loloo

Nisam baš razumeo zašto si otvorio ovu temu.
Čitajući tvoj uvodni post, ukapirao sam da si proživeo ssrećno detinjstvo negde na Karaburmi.
U redu.
20 godina unatrag kapiraš da se svet menja i da sve ide u kurac!
Svakoga dana držim tuđe dete u rukama (a nije još napunilo godinu dana),
Pokušavam da ga animiram, da mu svet predstavim boljim nego što jeste. Ne znam koliko u tome uspevam, ali znam da predstavljam njegovo detinjstvo. Želim samo da mu bude zabavan svet.
Nova generacija dece koja se drogiraju, sede na ladnom betonu, ili uzvraćaju mami i tati uvrede (koji im ovi nisu ni izrekli), svakako nemaju kvalitetno detinjstvo koje si ti imao.
Ja ne znam u kojim godinama si ti odrastao, , ali mislim da ne treba deci da daješ oružje (igračke), nego treba da im čitaš bajke i lepe knjige.
Moje detinjstvo je bilo solidno: Otac mi je silovao majku i tako sam nastao.

Питам се како си то сазнао ....

čuj kako, pa pričala mu keva...ima sa njom odnos drug-drugarica...

Ti si autoritet!
Stručnjak si za te odnose i veze, čim si tačno uspostavio dijagnozu.
Preporuka:
Ne moraš da se otkrivaš na prvu loptu.

apsolutno sranje. bila sam užasno srećna kad sam porasla.

Ja kad sam bio klinac jedva sam čekao da porastem, sad bi se vratio u te dane na keca.
Valjda ću to uspeti kad budem imao svog klinca...

Djetinjstvo? Divno, dok su druga djeca išla na more, ja išao kupiti sijeno na selo. Danas ne znam da plivam, što je dobro, jer bježim od vode iznad gležnjeva kao lud. Znači, nema pičke da se udavim.

a vid ovog pazlfoksa! alo bre, ima tema
http://vukajlija.com/forum/teme/33815-kada-ste-poceli-da-samozadovoljavate

nego, ja se nešto mislim, bila neka tema nešto oko detinjstva negde, al ne mogu da se setim...

a vi, kako te?

Лемајо, то је био кључни моменат у мом одрастању. То су били први сперматозоиди који су икад изашли из мог гениталног апарата, једноставно нешто што је обиљежило моје дјетињство и стога сам морао управо то објавити ође. Наравно, то не значи да се и на теми коју си линковала нећу појавити са нешто обимнијом верзијом оне приче у којој бих читаоцима покушао приближити стил који сам користио у том тренутку и генерално атмосферу око мене.

ПС: Иначе заборавио сам горе да кажем да ми је баш неки секси рубикон био при руци. Кад сам лансирао сјеме, баш се распрштало и мало је и по томе кануло. Сјећам се да је извјесна количина сперме завршила и на лицу и обнаженој дојки једне безимене љепотице из тог часописа. То је уједно било и прво дркање и сексуално искуство јер има елементе цум-схота.

ППС: Даме, извињавам се ако су моји детаљни описи код вас изазвали осјећај непријатности или учинили да се усљед размишљања о првом самозадовољавању једног једанаестогодишњака осјетите као педофилке (што наравно нијесте).