Prijava

Ili, ''može biti samo jedan''; jednom jedinom pesmom odgovorite pa da se napravi best of kompilacija.
Moj izbor je ova prosta rifčina i monotoni bubanj (uz fenomenalnog Halforda i nasnimanu publiku na kraju)! Od ovoga se ne rastajem.
http://www.youtube.com/watch?v=K8lrCtesIJk

Zato što se neki metali lako oblikuju i mogu od njih da se naprave korisne stvari.

Al ima i tvrđih pa od njih možeš napraviti fin mač.

Da nije metala sad ne bih mogao vozom do Subotice.

Зато што је тврђи од дрвета, а и металике га воле. Ваљда им пријатније да звечи кад их удараш у масне косе.

Kola u limenci je kul.

Da nije metala, ne bi onaj sektaški bend crna subota da napravi pesmu o gvozdenom čoveku.

Da nije metala ne bi bilo ringišpila, jer ne može od plastike.

Volim metal jer su od kalcijuma moje kosti, a kalcijum je metal ♥

Metal volim zato što je to tako fešn, ono do jaja.

METAL ŽIVOTU DAJE NADU I ČOVEKU VELIKU SNAGU.
ŽIVEO METAL.

Da nema metala svi bi se vozili u trabantima.

Da nije metala, ne bi bilo ni tečnog metala, pa ne bi bio snimljen "Terminator 2" a do jaja je film.

Волим метал јер ми је девојка металоглодачица по занимању.

Da nije metala, moja leva ruka bi sada bila bangava, ali su doktori ugradili pločicu. To sada znači da mogu da odem u selo kod dede i podignem ruku u vis i popravi mi se prijem na mobilnom, koji držim u desnoj ruci. Ja danas uspostavljam vezu s populacijama. Sve zbog metala!

http://www.youtube.com/watch?v=DMEITYOlOCg

Да није метала, ја сада не бих јео овај месни нарезак "матијевић" из конзерве, већ из тубе к'о неку пасту за зубе!
А пошто конзерва иматрајања, очигледно да метал зависи од рока, што даље имплицира да је метал у ствари рок. А рок је камен. Метал је, дакле, камен. Фред Кременко је живео у каменом добу. У вези са овим горе, слушао је метал.
Јеботебог, па ти 'ладно слушаш музику коју је слушао Фред Кременко, кромањонцу један!

Da nema metala frižider bi bio od drveta i ne bi zadržavao hladnoću. I kako onda ja sebi dohladim vodu u njemu?

Da nema metala, Ilin Pejn bi morao d' uguši Edarda Starka, a to ne bi bio dovlojno trve način da Edard umre.