Prijava

....a i za ostale aktivne avtore sajta.
Sve sam rekao u naslovu. Što je to bio toliki problem pa se 'ukinulo' groblje defki? Nema više ktitora, pa samim tim i opcije da se pristupi grobljaji. A nemamo ni svi krune nit pehare pa da imamo pristup ovom zakopanom blagu Vukajlije.
Kaizene, vrati nam groblje čoveče.
Ne vidim ništa loše u tome.
EDIT: Modovi, razgovarajte s gazdom, pitajte ga, nemate šta da izgubite, osim ako vas baš libo racku za ovo. A kontam da je tako. Ali računam da vam je stalo do NAS, kolko-tolko bar.

Оћу и ја гробље!

HOĆU DA GROBARIŠEM!

Grobljaja je do jaja realno. Pisao sam neke defke samo da bih kopao po svom groblju kasnije keve mi.

Manijače, brate u nevolji, podržavam te, ma i da je reč o napastvovanju Kaizenove babe... lolo Mada iskreno, nikad nisamo voleo čeprkati po groblju tuđih definicija, nekako mi to bezveze i perverzno, isto k'o da čoveku zavirujem u ormar s gaćama. Voleo bih imati ovu opciju samo da pristupim svojim obrisanim definicijama, da vaskrsnem i ponovo ispoliram neke svoje stare definicije, koje sam k'o vukajlijaški bebac nevešto napisao, a potom obrisao.

Lukšo, imaš autore koji su 'stekli' slavu upravo zbog tog groblja i nebuloza koje su izašle iz njihovog mozga ili čega već, ovako polako blede i niko se neće sećati njih za godinu-dve.

nemam jos ni jednu odabranu defku, a tri mjeseca na sajtu, ovim tempom nikako necu moci pristupiti groblju ako pravila ostanu kakva jesu.

Zmaje, ako nis duplak, ili jedan od kasnijih korisnika, onda ne znaš kakvih sve stvari ima tamo. Kakvog blaga.

nisam duplak, kada sam postao redovam na sajtu tada vise nije postojao pristup groblju malim autorima.

ZA! Oću grobarišem

nisam duplak, kada sam postao redovam na sajtu tada vise nije postojao pristup groblju malim autorima.

pa do pre godinu i po valjda je SVAKI registrovani član imao fulku za pristup. Svako baš. Nisi mogao samo ako si bio u offu.

pa i sam vidis kada sam registrovan, zutokljunac sam sto se tice autorisanja :)

Плус, нов аутор би могао да баци поглед на оно што је избрисано и да схвати шта не треба да се пише.

Потпис на предлог!

ЗА! + 9417491704197

Sranje, koji će nam kurac

Snobi nije rasan ne slušajte ga.