Prijava

Poslaću kaizenu ovaj predlog, verujem da će njegov odgovor biti brz i celishodan.

ima li ko da pobanuje ove što kapslokuju da Zakoni Vukajlije ne budu samo mrtvo slovo na papiru?

Zakoni Vukajlije se suspenduju od 9-10h. Svi su tada ludi, ako su budni.

9-10, to je kasno i za crnogorce a ne za radni narod Vukajlije :)

ne radi mi mozak pre 11 ujutro, to ti je administrativna bolest :)

Vidiš i pre 11 neće da šljaka. Meni isto tu negde još uvek nešto samo kao krči.

Ja držim Shift... Stvarno.

a meni još i radna subota u školi - đaci sede do pola 12 pa moram i ja s njima, da nema Vuke zaspao bi za stolom...

budimo realni, ko brani moderatorima da biraju sleng svakoga dana? kome treba nedjelja ovoga ili onoga? sami kažu da nema pravila prilikom izbora definicija i da svaka definicija može doć na naslov. zato, moderatori, kod vas je štikla i ne treba vam niko da vam sere i drži govore, jel tako?

zato, moderatori, kod vas je štikla

Aj kod ženskih razume, al ako je i kod muških.....ja se sada bojim lolololo

lololo jel to prozivaju Severinu?
Ne mogu da pustim tjub jer slušam preko winampa neko toliko dobru pesmu da nema šanse da je prekinem.

ајде Брусли одабери ИДИ ЈЕБИ па да званично почме СУБОТА А НАКОН ЊЕ И НЕДЕЉА СЛЕНГА!

ајде Брусли одабери ИДИ ЈЕБИ па да званично почме СУБОТА А НАКОН ЊЕ И НЕДЕЉА СЛЕНГА!

I ponedeljak za izbor novog moderatora koji će me zameniti? :)

I ponedeljak za izbor novog moderatora koji će me zameniti? :)

lolololo
Ima Kaizen da prekine odmor na Kubi da to uradi lolololo

Nidžu za precednika odeljenske zajednice, da mu se izbriše trauma koju mu je nanela razredna u sedmom razredu kada su ga odabrali svi, a ona rekla da ne može jer nije normalan!

Priznajem, teško je razdrati se ovoliko dugu rečenicu, ali može se izvesti uz pravilan udah pre vikanja lololo

To ti se fakat desilo? Hahaha

To ti se fakat desilo? Hahaha

Da ladno, mada kad pogledaš moju pretposlednju defku....razumljivo lololo