Prijava

Ако је тако, нек је са срећом. :)

Ništa to, nego doniraj koju kintu. :)

Učestvovaću garant, samo nađite način da uplatim.

Dobićeš broj računa u PVT. :)

Učestvovaću garant, samo nađite način da uplatim.

Čim se organizujemo skroz oko računa poslaćemo ovde, samo moramo da smislimo i neki dobar model da ne bude to baš samo donacija puka, nego nešto više od toga. Imam neke ideje, podeliću ih sa ostalima.

Napravite članske karte kluba i to neka bude članarina. Možete da podjelite i po iznosima (nešto kao što je fazon odlikovanja) Srebrni, zlatni, platinasti itd...

Pa nešto u tom fazonu, ali opet i to što neko postaje član kluba mora da ima neke svoje beneficije, da se oseti čovek kao da pripada tome...zajebano....mora se tu nešto jako dobro uraditi.

Ево вам мој предлог.

Нико неће давати новац ако нема интереса, то је закон пословања.
Ни Каизен неће дати да се региструјете као Вукајлија ако он нема користи, наравно.

Зато се ви договорите са њим, да он буде део клуба, клуб се зове Вукајлија, рекламирате сајт, плус што би с обзиром на чланство то био клуб веома другачији од других и на трибинама и на терену, вероватно би се и медији интересовали за то ако би било нечег необичног и духовитог, као својевремено за Харлемовце.

Каизен има рекламу и промоцију сајта, делимичну контролу, ипак користите име Вукајлија па да нечим не угрозите рејтинг сајта, а ви спонзорство.

Ma kakvi članovi ko donira pare nazovite ga ktitorom da ktitorisanje živi na fudbalsikim terenima kad već ne živi na sajtu :)

Meni ne treba nikakav interes. Važna je ljubav prema klubu go afk

Главни, будимо реални.

Ja neću biti realan, ti budi. Ne treba mi ništa.

Evo ja prvi ću da treniram, da dajem pare, da odvajam vrijeme, a znam da kvalitetom neću imati na kraju sezone sve ukupno 90 minuta igre. Al' boli me kurac, gotivno mi je da imamo svoj klub, da igramo, da se zajebavamo. Kakva crna korist, ko očekuje korist od ovoga, taj ne treba ni da se upušta.

Главни, нико неће бранити теби да уплаћујеш 500 динара месечно.
Причамо о финасијској стабилности клуба, те твоје причице о љубави и неким картицама не пију воду. Ако желе озбиљно да се посвете стварању клуба, морају имати и озбиљне планове.

едит:
Al' boli me kurac, gotivno mi je da imamo svoj klub, da igramo, da se zajebavamo

Нинка, ако желите да играте неку лигу, то кошта, отварање клуба кошта, за то морате имати спонзоре. Ако само хоћете да се зајебавате, наштапмајте мајице и пичите као и до сад, не можеш имати клуб а да немаш новца.

ko očekuje korist od ovoga, taj ne treba ni da se upušta

:preispituje svoju odluku o prihvatanju predsedavanja klubom:

Нинка, ако желите да играте неку лигу, то кошта, отварање клуба кошта, за то морате имати спонзоре. Ако само хоћете да се зајебавате, наштапмајте мајице и пичите као и до сад, не можеш имати клуб а да немаш новца.

Sve smo mi to razmotrili, ne brini. :)

Главни, нико неће бранити теби да уплаћујеш 500 динара месечно.
Причамо о финасијској стабилности клуба, те твоје причице о љубави и неким картицама не пију воду. Ако желе озбиљно да се посвете стварању клуба, морају имати и озбиљне планове.

Jesi li ti ograničen ili me samo zajebavaš? Nadam se da je ovo drugo. Nisam ja ništa rekao o finansijskoj stabilnosti kluba. Govorio sam isključivo u svoje ime, a i ako cijela ideja ostane samo na priči, opet ću da uplatim neki dinar da makar društvo na VOS-u ima za pivo. Umjesto zakeranja mogao bi daš neki konkretan prijedlog, ili još bolje dinar.

Нинка,

ОК, верујем да је тако, није то мали корак ако сте озбиљни у намери. Ја само дајем неки предлог, да помогнем ако могу.

Мада како сви причате пуни усхићења, делујете ми као кад смо били клици па се завозимо шта би све урадили да имаммо милион долара. :)

Главни, о чему ти приаш човече. Схватили су људи да си пун љубави и да ћеш дати паре, чак и ако клуба не буде?!
Сви знамо за те приче, и знамо да би сигурно месецима, годинама, сваки месец уплаћивао клубу из љубави, ипак навијаш за тај клуб од детињства.

Елем, ја дадох предлог, зато што целу ситуацију сагледавам реално, па реално и тражим неко решење, можда вам помогнем а можда и не.

Тхинкеру, децхко, претерано сересх!