Prijava

није да није у праву што се тиче каизена, причали смо ми већ о томе, да не давим овде. а и мрзи ме да пишем, полупијан сам и даље.

Елем, ја дадох предлог, зато што целу ситуацију сагледавам реално, па реално и тражим неко решење, можда вам помогнем а можда и не.

glavni

Ja neću biti realan, ti budi. Ne treba mi ništa.

Сејм хијер.
И ово

glavni

Meni ne treba nikakav interes. Važna je ljubav prema klubu go afk

Hvala na podršci, a i Thinker neka baca predloge, jer svi predlozi su dobrodošli.
Prvi koraci su već krenuli i bićete obavešteni kako napreduje, da li treba neka pomoć i generalno šta se sve dešava oko ove priče.
Hvala svima još jednom.

Da, da naravno da je dobro da daje predloge, samo nemoj da nas etiketira! ;-))))))))))

Не би било лоше дурадите к'о Рекреативо.... Сад не знам како су се они организовали и како су средили питање пара, ал' да ступите у неки контакт са њима или нешто слично не би било лоше....
http://rekreativo.com/index.php/sr/o-klubu

могли би онај јмбг да ми пошаљете у пвт сви ви који сте на функцијама. ало момциии једино давид одрадијо. баш сте багра!

што би се рекло да обелоданим свима са сајта ко је које функције добијо.

Председник клуба: Агилни
Генерални директор: Фејзбукманијак
Генерални секретар: Давид
Управни одбор: Агилни, Деки и Арловски
Надзорни одбор: Гонзо, Реме, Енеми

Ови сви морају да ми пошаљу овај ПВТ са информацијама

Капитен клуба: Џони
Заменик капитена: Бвдлга(највероватније)

Ови момци не морају.

Касније на седницама доносићемои одлуке ко ће имати коју функцију што се конкретно фудбалских ствари тиче, ово је за сада државни део.

Навијачима: Обелоданићемо рачун за уплате чим се договоримо који ће да буде, да можете и ви да нам помогнете у акцији, а заузврат ћемо већ смислити начин да се захвалимо. И тако ето, то је то

http://www.youtube.com/watch?v=SWJdnxOoNz4&feature=player_embedded

АФК ВУКАЈЛИЈА ОДИГРАЛА ПРВУ НЕЗВАНИЧНУ УТАКМИЦУ ПОД ДРУГАЧИЈИМ ИМЕНОМ АЛИ ТО ЈЕ ТО!

Što više gledam snimak, to vidim više potencijala. Pa bre, ličimo na tim na momente. Biće nešto od nas.

AFK
U MOME SRCU SAMO
AFK
LOMI SVE PRED SOBOM
AFK
PEVAJU SVI
AFK
JEBEMO MI!!!!

Pa koji je rezultat biJo jbt?
Ubih se gledajući onaj snimak, zavrte mi se u glavi, režija nije lepo razmestila kamere po stadionu! ;-)

Ako možete da kažete mom mužu da dođe na PVT, moram nešto da mu kažem, a ne da ga odvlačite na te utakmice gde se ne zna ni koj pije ni koj plaća.

Zajebavaj, zajebavaj...:-))

Znači, u prvoj prvcijatijoj utakmici mi smo dali 2 gola?! MAŠALAAAAAAA!!! :-)

zna se koj pije, za plaćanje će se dogovore :)

Ajde bar sad znam s kim je. Nalepite mu samo posle etiketu sa adresom na čelo kad ga ubacite u taksi :)

Jok, dali smo jedan gol. Bvdlga strelac (zaslužio je odabranu, lolo).

Izgubili smo 2:1, ali na gostujućem terenu. Prava utakmica. Nismo loši, a mogli smo da damo makar još 2-3, da je završnica bila bolja. Mada su mogli i ovi iz FK Guberevac.