Prijava

Srbine, ja sam drvio o zp hibridu ali ne m
na tvoj račun vec na račun "stručnjaka" kojima se svaka tema koja se tiče tehnike pretvori u bombardovanje šiframa i skraćenicama. Tvoja objašnjenja sa uživanjem čitam.

Slabo se ovaj Atif razumije

Ako ti se gledaju moje fotografije, prosetaj se knezom, jedna je i moja.

nisam iz begea
bači neki linak
I ŠTA TI IMAŠ PROTIV HRVATA ?

Tvoja objašnjenja sa uživanjem čitam.

Схватио сам већину, и помоћи ће ми то. Хвала ти на савету. Само спусти лопту мало.

ŠTA VI IMATE PROTIV HRVATA?

ŠTA VI IMATE PROTIV HRVATA?

A-B 2, PREKLAPAČU ONU KO U VOJSCI I KRATKU DEVETKU
HA HA MAG!

Pa imamo bombe, noževe, puške lolololo

атифе који апарат ми препоручујеш а да је брука добар, оћу да њим ублажим што сам реално нуб, више ме занима да се курчим овако а да фотке испадну ок, мсм не треба ми за неку префињену уметност. паре нису проблем ал да не буде неки од 3000 јура фазон

alo rasni nie bombe nego *bonbe

што брт, искрено сам рекао шта желим, нећу да се фолирам да сам неки професионални фотограф кад нисам... и нећу да сваких год. дана купујем апарате и опрему чим нешто научим и онда тако гомилам апарате и све те ствари и тако бацам паре, оћу одма да купим нешто брука што ће да ми траје и да ми прави дојајне фотке

Odes lepo u prodavnicu, povedes cupi i pitas ih isto ovo sto pitas ovde.
On ti onda da aparat.
Onda ti slikas svoju cupi i pitas je dal je zadovoljna.
Ako jeste, uzmes taj aparat.
To je jedini normalan nacin sto nameravas uvek da koristis na isti nacin i nikad da ne naucis nesto o tome.
Znaci, uslikas je malo u mraku, malo na svetlu, malo ga krljnes u gace i vidis da li ti je tuki veci kad ga njim slikas i ako ispunjava tvoje prohteve, to je to.

bači neki linak

Ako ti se gledaju moje fotografije, prosetaj se knezom, jedna je i moja.

nisam iz begea

zasto izbegavas da nam das linak?
da nisi mozda mix trola i forumskog filozofa koji aparat nie uzeo u ruke?
dokazi da nisam u pravu dechkonjo!

Прошло пунољество. И то прошло ваљано.
Урадио сам све как си реко.
И супер су слике испале.
Само још да купим блиц.
Позз