Prijava

U prevodu pickice

#svakiputtilepoobjasnim
#imamrazumevanja
#reklamimamadasenesmejemtakvima

Psetance, da nisi u PMSu ?

Tako je, sad se ponasas shodno mogucnostima mitzo mawa

#coffie&shopping #juenddzerikobff

Zovi i njega dosadno je kad niste obojica tu zajedno imate bar 12cm koortza

#mamatenajvisezajebala
#kadtijeobjasniladasilepipametan
#takodamozesdanapusavassamosebe
#zatostosijedanmalipacenikbezmozga
#zatobudipozdravljeniuzvaj

Hahaah pacenik bez mozga looool

izloguj se mitzo idi hrani golubove

Vidi ga mali ker me doziva i kad nisam tu, valjda hoce u setnju. Dodji, ker, mali ker!

#zaboraviosamnajvaznije
#izduvasmikitu

PERO IDI ČITAJ MOJE DEFINICIJE. DOSTA AUTOBIOGRAFSKIH JE MOŽDA NEŠTO NAUČIŠ

Jeriko ne dozivam te falabogu nego sam ti napao zenu pa gledam de si da je branis

#ondabranionadaradja #vojnirokcivilnonakomentarimau92
#sutanovacsredijo

#zaboraviosamnajvaznije
#izduvasmikitu

hahaha sto je izvalio da je zenskast pa kao da doda izduvas mi kitu looool a cak i u toj psovci nasao najmekanije izraze za pusenje i kurac

#idiperiprozore #kakorucaknijebitan #dzerikocebitigladanposlehiljaditogkomentaradanas

ahhahaha ovi prave sednicu vlade na povrsinskim kopovima, da dokazu dvozuboj srbiji da su ispraznili vodu. Pod ispraznili mislim na upila zemlja

pusenje i kurac

Kad ga izvadiš iz usta javi se.

Један добар чланак.
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/553935/BLIC-DOSIJE-Istina-o-mladima-u-Srbiji

А погледајте коментаре људи које су интервјуисали. Међу њима је и Марко Тејић.

Теја издоминирао.

Marko Tejić (19), košarkaš Crvene Zvezde
Opasna opsednutost internetom
Mislim da mladima danas nije lako. Ali, svaka generacija imala je neke svoje izazove i probleme sa kojima se suočavala, pa tako i ova današnja. Imam utisak da kod većine mladih postoji manjak entuzijazma, a jedan od problema je i to što su im kroz medije nametnuti neki loši uzori kojih ima napretek.
Ja društvene mreže koristim onoliko koliko moram, odnosno kao korisno sredstvo, da služe meni, a ne ja njima. Nisam zavisan od njih, ali igrom slučaja dosta mojih drugara je otišlo iz Srbije, pa mi taj vid komunikacije dosta pomaže da budem u kontaktu sa njima. Mislim da društvene mreže u poslednje vreme uzimaju previše od detinjstva ovih mlađih generacija. Previše su okupirani društvenim mrežama, mnogo vremena provode na njima, a vreme je takvo da ako nešto ne objaviš na društvenim mrežama, kao da se nije ni desilo. Mislim da je to pogrešan pristup.
Moram da priznam da postoje velike razlike između mog života i života mojih drugova koji se ne bave sportom. Ujutro ustajem ranije kako bih se spremio i odradio prepodnevni trening koji završavam oko podneva. Kada se vratim kući, trudim se da se što bolje odmorim jer me i po podne čeka trening. Sve je prilično isprogramirano, tačno mora da se zna kada spavam, kad ustajem, kad jedem, ali sve to sam prihvatio na najpozitivniji način, jer to je ono što mi omogućava da se na pravi način bavim onim što najviše volim, a to je košarka. Malo slobodnog vremena koje imam uveče trudim se da provodim sa devojkom i najbližim prijateljima.
Internet i mobilni telefoni su korisne stvari, ali opasnost postoji ako postanete opsednuti, da praktično sve to počne da kontroliše vaš život umesto da ga čini lakšim. Moram da naglasim da je internet sjajan prozor u svet kroz koji možeš da vidiš i naučiš mnogo toga, da pronađeš dobar uzor koji će ti pomoći da budeš još bolji.

Na pitanje ima li nešto posebno da poruči našim čitaocima Tejić je odgovorio: Odbanujte Tibora

Да, заборавих да копирам тај део. Лололо
ОДБАН
Д
Б
А
Н

Правда за Тибора и Расног!