Prijava

PA KAKO OCEKUJES DA GAJIM DETE SA 4000 VUCICU TREBA DRZAVA DA MI DA MNOGO PARA DA ODGAJIM, POLITICARI PRIMAJU 100000 A NISTA NE RADE SEDE PO CEO DAN A NAROD GLADAN DOKLE VISE OVAKO NA ULICE DA SRUSIMO OVE OLOSE NIKAD GORE NIJE BILO DEVEDESETE SU SE VRATILE MA KAKVI NISU NIKAD NI PRESTAJALE HAHAH SAMO NAPREdno

http://image.prntscr.com/image/663bd69d069940cd881bcd59ae6532f0.png

i ovo cesto potezu haha vucic nije izdrzao u onom eksperimentu ni 2 dana hehe da vidis kako narod zivi, pa on ucio skole 10 nula prosek za neki kurac jeste sposoban, a sirotinja kad krene da besni nista gore i treba da pocrkaju kada nisu sposobni, ne znam odakle ljudima ideja u glavi da im drzava duguje neki kurac, socijalnu pomoc zasluzuje veoma veoma mali broj ljudi ne bih sad da preciziram jer je osetljivo to, ali znam da dobar procenat koji prima socijalu su glave koje nece da ciste govna za 15-20 hiljada zato sto deo tih para, a u nekim slucajevima i ceo iznos mogu da dobiju na ruke bez rada, A KO TO PLACA LJUDI MOJI KO TO PLACA

jebem ti kako mi je skocio pritisak i trazim nesto po torbi i isecem se na zilet sad ne staje krv jebem ti dan ti jebem sto bi rekao era ojdanic jebem ti srbina najgori smo na kugli zemaljskoj POLUDEO SAM!

Pa taman ce da ti padne pritisak sad kad ti tece krv, ne sekiraj se

SMIRI SE BRATE MOJ POGLEDAJ ME ZBOG MENE BRATE POGLEDAJ ME...POGLEDAJ ME

Ovo biće me svakim postom ostavi zgroženim! Kakva doza jada, čemera i patetike, pa jebem ti mater! Ni ja nisam ljubitelj Mila, ali kako se dođu izbori u CG, on uništi opoziciju, popiša je prebrutalno. Ipak je Milo za razliku od Dodika mnogo prefinjeniji i namazaniji, ali... ne znam, evo. Pre sam mislio da Kruger ovo piše jer zna na šta se masa pali, ali posmatrajući ga, sve više mislim da on ovo stvarno misli.

https://s12.postimg.org/xwixjstdp/kruger.jpg

I oko ovih izbora, gledam ove spotove opozicije, pa to je strašna produkcija, vidi se da su angažovali jake iz te oblasti, i opet su dobili kurčinu!

ne znam odakle ljudima ideja u glavi da im drzava duguje neki kurac

Možda zato što je oni čine, održavaju, plaćaju razne poreze, biraju svoje predstavnike, koji će da upravljaju državom, daju u državnu kasu od svojih zarađenih para doprinose za zdravstvo (i onda kad se razbole moraju da idu kod privatnika, a broj lekova koje možeš da dobiješ na recept pokriva par antibiotika i sedativa), za penziono (a dok ne stignu do penzije, ili će da crknu, ili će državni penzioni fond biti ukinut, a i ovako su penzije mizerija), za nezaposlene (a biro za zapošljavanje ne služi ništa ljudima kad ostanu bez posla), za socijalno (a ako spadneš na socijalu, onda idi radi da bi dobio socijalnu pomoć). Osim toga, tebi na birou kobajagi traže posao u okviru tvoje kvalifikacije, ali naravno, nikad ne nađu. Ako nađu, a ti odbiješ, mislim da gubiš pravo da budeš na birou. A ko se školovao pola svog života, neki inženjer, da bi čistio govna za petnes iljada? Treba da čisti govna, treba, al u ljudskom obliku.
Mislim da si se nalupao. Za koji kurac ljudi daju pare ovoj državi uopšte? Zašto ja plaćam doprinose, kad nemam ništa od toga?

Meni država konstantno duguje pare, od 2 do 4 k evra. I čim malo puste eto opet treba oni kasne itd

Nisam znao te stvari vald aha onda je sve ok

Joj, i meni, ali ne smem da pišem, nego i ja njima dugujem... Evo čekam da mi dođe rešenje o prinudnoj naplati poreza. A oni meni mogu da duguju, a ja njima ne mogu. E serem ti se na to.

Nisam znao te stvari vald aha onda je sve ok

Iskreno, nisam uvek u raspoloženju da čitam, tako da ne znam troluješ li ili si ozbiljan.

Pa da vald. Ti što dodju da nose stvari kad pitaš što ne prebijete to što mi se duguje a ne druže mí radimo svoj posao a oni svoj. Ma važi
Ko ćale kad bi se zadužio a ja kaže nemam ja s tim ništa. Serem im se usta

Armine, clan iz jednog ustava: Svrha postojanja jedne drzave je briga o sopstvenom narodu.

Jebote koliko smo mi politicki nepismena nacija. Svaki politicar samo moze pozeleti ove retarde, tacno kad psiho sedi sa nekim strancima vidis gledaju ga i tacno im primecujes zavist u ocima dok ga gledaju. I kenjaju nesto, a jasno je da samo zele da ga pitaju jebote kako je to moguce, mi oborimo cenu krompira 1 cent meni dodje u prestonicu 100k ljudi i bije se sa policijom, a ti uzeo 10% plate i penzije, izdajes drzavu, svakodnevno ponizavas sve drustvene slojeve i socijalne kategorije, 20% domacina ostade bez dece koja pobegose glavom bez obzira i uzmes izbore. Mislim realno si glup ko kurac, sta im sipas u vodovode?

Mojoj tašti su pre desetak godina, po smrti njenog muža (a nisu primali plate dve godine u raspalom A.D. Dragan Marković, pa nisu imali od čega ni da plaćaju račune, na kraju se skrpila ona nekako, prodala zemlju pa platila), došli da plene iako je uplaćeno, ajd recimo nije još stigla informacija, mada svejedno govna, nego prethodno nije dolazila uopšte komisija za popis i procenu vrednosti. Samo kuc-kuc, mi došli da plenimo, evo rešenja. Ma šta da plenite, jebem vam sunce, kad ne znate ni šta ima unutra! Pajserom sam ih oterao.

Normalno. Mada ja plaćam račune redovno, sve. Struja, voda, đubre, Total, telefone, porez itd itd čim poštar donese.
Osim interneta njega na tel produžim
Al takođe držim automatsku pušku iza vrata