Prijava

Ја сам агресивац, а ти си дечко примитивац. Прилагодио сам текст твом менталитету и начину схватања, те је пост због тога измењен.

Prilagodio si ga da ne vide ljudi koliko sereš. A sereeeeeešššššš....

Лимени, ево да би ти могао да схватиш и да не напрежеш мозак својим буквалним схватањима

Не вређам те, трудим се да ти максимално изађем у сусрет, иако се понекад запитам да ли си ретардиран или само неваспитан.

Ne vređaš? Onda boluješ od Turetovog sindroma.

Буквалисто.

U čemu je tvoj problem? Ja sam rekao da se slažem uglavnom sa tobom, ali ne i sa prvom rečenicom, i da mi je ona smešna, i na osnovu nje napravio mali skeč. Ti si na to
a) Obrisao tu rečenicu
b) Uvredio me, mada ne previše
I onda se priča nastavila, gde si nastavio da me vređaš. Za jednog gospodstvenog Beograđanina od starina, grub si, trebalo bi da poradiš na manirima.

Zar očekujete bolje od ovakvog ministra policije, premijera i predsednika?

Lako je biti hrabar i tući domaće pedere, u tradicionalnoj septembarskoj manifestaciji Ubij, zakolji, da peder ne postoji. Ali aj tuci nemačkog pedera. Malo ćeš više da najebeš.

Okreni obrni jesmo trula zemlja (kao i moj nik) samo što krivicu za to vidim u vođama,u vlasti, lošim zakonima i još gorim sprovođenjem istih,a ne u pojedincu, običnom građaninu ili kako mnogi kažu mentalitetu. “takav nam mentalitet “,“loš smo narod “ i slično.kad neki naš čovek ode uneku normalnu zemlju brzo seprilagodi i “civilizuje “. A priče pojedinih političara da treba da krenemo od sebe su samo strategija za manipulaciju, sve polazi od čobana koji vode stado.čobani treba da se menjaju,a ljudi su maltene isti na bilo kom mestu planete.

Ma srao nešto Hans, garant.
Ko da mu piše na čelu gejša auzdojčlandgekomen.

Mog kuma tu blizu polomili obrazovci samo zato što je nosio crvene pertle na martinkama (to je kao znak da je anarhista). Prišli mu i pitali: Šta će ti crvene pertle, jesi ti neki anarhista? On pošteno rekao da jeste i da je to njegova stvar. Tu su ga, u Carice Milice, na uglu sa Brankovom, bukvalno ugazili. Tu na ćošku je banka, sve su snimale sigurnosne kamere, ali naravno, snimci nisu korišćeni da bi se našli počinioci. Čovek nikad više neće moći da ispravi desnu ruku. Jesu problem mediji i dupelisci iz naših vlasti, ali isti toliki problem su moroni koji sebe zovu Srbima i brane srpstvo od pogubnih zapadnih uticaja tako što prebijaju ljude po ulicama. Inače, tu na Zelenjaku ubili su i Dragana Maksimovića, jednog od najvećeg naših glumaca, jer je ličio na Ciganina. Pametnom dovoljno.

Valdemar i Granjka su u istom trenutku postavili svoje komentare, pa se tema samozaključala. Morao sam da obrišem Granjkin komentar, ali sam prethodno odradio printskrin sledeće sadržine:

http://www.dodaj.rs/f/2V/yv/eZTTCK6/pic001.jpg

Грањка, твоја реченица (коју си ипак обрисао зато што је урнебесно глупа) није ми сметала, само је изазвала мали излет маште у поље монтипајтоновске гротеске, што је изашло у виду тог малог скеча са Швабом и шалтером, што си ти схватио у кључу своје параноје. Наравно, ја сам ђилкош и малограђанин, а ти не вређаш и увиђаван си. Немам ништа да да додам, осим можда да за једну монтипајтоновску појаву показујеш изузетно слабо схватање монтипајтоновског хумора. Ајд уздравље, све најлепше, поздрави своје.

Apropo Obraza...

Ja sam mrski performans umetnik, onaj što se skida go u javnim prostorima i propagira prijateljstvo sa gejovima, a naročito ekumenista grozni. Svojevremeno radim performans u SKC, potpuno sam isključen iz prostora, završim i ustanem.

Priše mi prijateljica i kaže "Bili ti ovi iz Obraza. Pitali ko si." Ja pitam kakve to veze ima, a ona mi objasni da su došli da mi prekinu performans ali su odustali kad su čuli prezime. Jebiga, neki deda stric mi bio u Ljotićevom Zboru.

Izvucite zaključke sami.

Nema prenose LŠ. Znak da smo otišli u kurac. Čak smo i kod Slobe sve opušteno gledali jebem im majku krvavu i javni servis.

sa ovog linka

Click Play,If Stream not work 20.sek plz Refresh (F5) again

if strim not work refresh
http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201306/277596/medium_Pujio.jpg
plz

Лимени, нисам увиђаван, већ увиђајан (видиш колико је глупо хватати се за речи). И реченицу сам обрисао, јер јесте глупа када се глупо посматра дословно и буквалистички. Немам смисла за монтипајтоновце, то је исти ментални ниво као Курсаџије само у енглеском маниру. Поздрав и теби и за твоје.

А што си написао за малоумнике који су ти пребили кума - да нису у Образу, били би у Радничком или некој другој групи. Њима формалност очигледно не значи ништа, већ само да некога пребију. Нити они бране Србију од негативних западних појава нити то неко од њих тражи. А туча у стилу 1:10 је крајње говнарски тренд присутан задњих 20 година на просторима Балкана. Да је твој кум случајно био Немац, е, брале, сад би имао и одштету. Али када је у питању Србин - кога заболе да ли ће он моћи да исправи руку до краја или не?

Брусе, мени се чини да је на делу стара добра удбина школа - све те групације су сјајна база за регрутацију будућих специјалаца. Мало мозга, много мишића, минимум човечности, максимум беса - идеална комбинација. Пусте их да дивљају, направе им досијее дебеле као енциклопедије, а онда правац полигон. Пар мојих другара из основне са досијеима данас раде у БИА, а орах из руке им не би узео. Уосталом, гледај фаце које виђамо по Жандармерији и другим службама. Тај опис, тај профил... Не смета им што државу пљачкају на сваком кораку, али перформанс педера или екумениста је удар на државу.

Грањка леба ти, постави твоју фотографију на ону тему "Фотографије вукајлијаша".
Баш ме занима какво се лице крије иза таквих порука..

Лимени, нисам увиђаван, већ увиђајан (видиш колико је глупо хватати се за речи).

Šta, sad izlaziš i na uviđaj? Ne razumem, mora da si nešto pobrkao.
http://www.dodaj.rs/f/a/gO/ZFxMQR5/slna.jpg
Paralela između Pajtonovaca i Kursadžija daje prilično informacija o onome ko je povlači. Sve najlepše i najbolje.

Паметнице лимена, ја увек излазим на увиђај. То ми је посао.

Информација је тачна - дебилни хумор пајтоновца је на нивоу дебилног хумора курсаџија. Љубав према таквом хумору је својеврсна дијагноза лошег психичког стања.

Пријатно.

Не смета им што државу пљачкају на сваком кораку, али перформанс педера или екумениста је удар на државу.

Nemoj pogrešno da me shvatiš, to sam napisao ironično jer ništa od toga se ne odnosi na mene osim da sam performans umetnik. To je samo ono što oni vide.

http://www.pressonline.rs/info/beograd/327179/darezljivi-gsp-ko-ima-kartu---cokoladica-na-poklon.html

А шта је са овим?
"КО НЕ КРАДЕ НЕМА ЧОКОЛАДЕ!"
Доказали су да су лопови.