Prijava

ma nije to, nego prasina...

Јес Миле, има логике. Јебига, последњих 5-6 страна ове теме, да не идем даље, су ти довољно објашњење што сам те питао оно. :)

citam i ja novine, no trpim... ma znam sve, pa bio sam sad 5 meseci tamo...

Па, дизвинеш, метнем ти га у гузицу, умал не рекох, био си пет месеци овде и не рече да исцимамо још једно окупљање, а са оног си побего после пола сата. :Д

to da se naucis disciplini i odgovornosti. :)

e, sljivorade, kakav je mile uzivo? jel krvav, sjajan?

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/499384/UZAS-Silovana-pa-ubijena-Pronadjeno-telo-devojcice-koja-je-nestala-pre-dva-meseca
zar ne treba neko da reaguje kada dete ode od kuce,pa i sve da se 100 puta javi...samo nenormalan covek ne bi znao epilog ovog dogadjaja.da nije smrt,zavrsila bi u belom roblju ili na nekim drogama.verovatno i jedno i drugo.

хаха сад сам хтео ово да поставим, дал је реално колико су се сви примили на тијану а на ову не? зашто само пишете РИП :(((( и фантазирате о касапљењу убице само за тијану деџго?

zato sto je ova mala iz raspad porodice.a u socijalnoj sluzbi nista ne rade,leb te jebo.
objavilli sliku neke cigancine sto ju je silovao i ubio.takve treba zatvarati zbog face,ne mora nista da uradi.ne bi ga ni navatali,nego opet silovao.mesec ipo dana se ne javlja devojcica od 14 godina i nikom nista.

А у медијима била актуелна Тијана, знаш, било би много да су убацили још једну причу на исти фазон, 'наш, било би то много депресивно по народ...

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/499512/Porodica-ne-veruje-policiji-Sigurni-smo-da-je-nasa-Ivana-ziva
kaze keva da se potresla kada se nije javila mala 20 dana.ne zna se da li je gore sto su roditelji balvani ili to sto murija selektivno dize dzevu.

Utvrdila nezavisna komisija megableje.

Ove botine što komentarisu potvrdu doktorata treba tući pendrekom po bubregu. Izgleda da su zakupili komentare pošto nema ni jednog normalnog od 20. Oj srbijo među botovima.

Znao sam da je ministar unutrašnjih poslova čovek od ponosa.
Pokazao je onom trulom delu Srbije ko je i koliko vredi.

Naravno da je doktorat savršen.

Ja nisam ni trenutka sumnjao u ishod procene komisije.