Prijava

А зашто просветари да имају веће плате од инжењера? Ко их јебе! Нису у праву! Ни они, ни адвокати, ни медицински радници, ни запослени у фонду ПИО... У Србији право да се буне имају само пољопривредници и индустријалци. Они су ти који немају посла или имају мизерна и нередовна примања, а пуне буџет. Вучић је прво морао да реши проблем тзв. увозничког лобија који увози све и свашта и гуши домаћу привреду. А зашто није? Па не дају му Кирби и Денепорт, а и мафија много лепо живи од тога. Смањуј плате и пензије, али мафију (тешких кримоса има и у полицији, и у правосуђу) не дирај.

Што је диплома неког професора вреднија од дипломе моје сестре од стрица која је завршила архитектуру, а иде у Швајцарску на свака 3 месеца да буде бејбиситерка.

Barem 50 posto ove zemlje cine potpuni idioti,kojima naravno imponuje kad vucko smanjuje plate profesorima,jer naravno oni rade samo 4 sata dnevno,imaju 3 meseca odmora,i zasto bi oni zaradjivali vise od mene sa srednjom stolarskom.

Its fani koz its čru lolo

Сад тедо да речем да је Блек у праву. Стара фора, нове будале говорило се некад. У овом случају стара фора старе будале. А ти марво скапај кући док имаш за леб, воду, лошу пљугу, фалш вињак и два сома да платиш нет како би пљунуо власт. Јбг, некад нисмо имали ни нет, шта нам фали сад?

Биће јебена ситуација кад ово крене да се шири по Србији. Ја не могу мојима да објасним да неће бити никакве револуције, већ класичног грађанског рата. Али мени нико не верује. КАжу да сам луд...

Е јебига Данкане, ни ја не вјерујем да може доћи до грађанског рата, јер за то мораш имати међусобно супротстављене идеологије, и то да људи буду оно баш крвнички задојени том идеологијом да би били спремни да убију за то. Јер џаба Вучићу што гради неки култ вође кад га не гради на идеологији, него на шупљацима типа бољи живот, Европа, завођење реда, болне реформе.. Јест да је наш народ у већини глуп и поводљив али је исто толико покварен и гледа само своје дупе и уски интерес. Неће ратовати онај што је у странци да би му запослили ћерку и сестричину, нити онај што је гласао за сто евра или сто метара асфалта, него само онај који сања много већи сан и спреман је за то да погине. Једноставно, срећа у несрећи је што смо у већини опуртунистичке пичке.

Е, јеби га ти сад, Афтобусе. Онда их никада нећемо скинути :(. Дакле мораћу ипак да остварим стари сан. Да се дигнем у ваздух експлозивом у радно време у згради општине. Мисли глобално, делуј локално. Не можемо сви пред Владу :)

Ajde ne kenjajte. Vučko će uzeti i sledeće izbore. Pazite šta vam kažem.

То ти је ипак најбоља идеја :) Видиш, ти макар имаш сан, а не ко ови што данас вјешају вођину слику на зид сутра би њега да вјешају ал не смију ништа да ураде па само пљују телевизор. Напријед Данкане, ја ћу да се учипујем ако не могнем за експолозив онда макар за упаљач!

Хаха Расни, пророче, реци нам још неку шокантну новост!

Misliš da neće? Pa podržava ga barem 40% stanovništva.

Misliš da neće? Pa podržava ga barem 40% stanovništva.

Kako si dosao do ovoga majke ti?

Pa do toga sam došao putem gledanja u monitor na kome pišu rezultati prethodnih izbora.

Ako na izbore izadje 50 posto stanovnistva i ako za njega glasa oko 50 posto od tih koji su izasli,koliko je to?Racunaj da je tu bilo kupljenih glasova,kao i da je deo ljudi ipak do danas promenio misljenje i da vise nikad ne bi glasali za njega.

Ma dobiće i sledeće izbore sig.

Sigurno.Bas zbog onoga sto sam napisao na prosloj strani.Narodu ne treba mnogo da se nalozi.

Racunaj i na to da je 32 hiljde ljudi po zvanicnim podacima napustilo zemlju.

ЛАНАЦ АЛЕРТ!!!! ЖЕНСКО НА ТЕМИ.

А зашто просветари да имају веће плате од инжењера? Ко их јебе Нису у праву! Ни они, ни адвокати, ни медицински радници, ни запослени у фонду ПИО...

Зато што просветари треба да припреме још гомилу њих који ће једног дана да буду инжењери, лекари, судије...? Нико не каже да треба да им буду веће плате него инжењерима, али због таквог размишљања и остаје ова багра на власти. "Шта има он са 40.000 да се буни кад има и оних што раде за 20.000!!!"
А то што је и 40.000 пресмешно за пристојан живот, ником ништа.

Адвокати никако нису у праву што се буне због тога што ако један хоће другоме да прода плац, морају да иду код нотара да им он састави уговор. ШТА, НЕ ЗНАЈУ САМИ?! Још у случају спора, нотар заступа обе стране пред судом. Па лол.

Био је одличан текст на Тарзанији о томе, део иде "какво је год ваше идиотско мишљење о адвокатима, знајте да ако њих превеслају, ми остали можемо само да купимо конопац...".

О оним лопужама, адвокатима, није потребно трошити речи, али просветари се понашају у фазону: ја професор - ти говно. А то да припремају будуће инжењере, лекаре, правнике - не припремају, односно припремају их ако им плаћаш приватне часове као допунску наставу.

Припремна настава за пријемне испите:

правни: историја
економија, технички факултети, ПМФ, РАФ: математика
грађевина, ЕТФ: физика
филолошки: српски језик и страни језици
медицина, ветерина, стоматологија: биологија и хемија

Знам да постоје припремне наставе на факултетима, али то пада јефтиније само онима који живе у месту где се факултет налази.

У овој ситуацији су можда угрожени професори стручних предмета у средњим стручним школама, али у пракси тамо ко не држи приватне часове, двојку наплаћује 200-300 евра минимум. А да не говоримо о уграђивању кад су у питању екскурзије.

Поновићу још једном пасус из мог претпоследњег поста због чега не подржавам просветаре.

Што је диплома неког професора вреднија од дипломе моје сестре од стрица која је завршила архитектуру, а иде у Швајцарску на свака 3 месеца да буде бејбиситерка.

Fendere priznaj da te neki profesor maltretirao u školi. Da znamo da ne pljuješ ljude džabe.