Prijava

Boze, niko da se seti da me prijavi, pih, trzicete me u definicijama :P
E onda cu da se samoprijavim i ne samo za titulu nego i unapredjenje.
Od danas nisam vise domacica, nego karijerista!!!

dobra_losha_zla

Udaj se za mene.Mislim da sam pravi čovek za tvoje rekete...bicu tvoj mali rob i skupljaću ti loptice do kraja života.

Ja samo ovo da okacim, necu da smetam...

zyclon83
Rose_W
rockangel
spc
Dzoni_The_Player
Zli !
dobra_losha_zla

Opa, cetvrta porsidna za meseca dana, kad sam htela da se udajem nigde nikog, sad sam cvrsto resila da necu i eto prosaca sa svih strana.
E pa kandidujem se ponovo i to za generalnog sekretara, ocu da budem kao Kondoliza, samo malo anemicnija.

i ja sam anemican, znaci imamo nesto zajednicko.Jel mozes da mi pozajmis neko crveno krvno zrnce...

Naravno da mogu, sirokogruda sam osoba :)))

i sa se prijavljujem...

Људи... читајте мало... овде не питате шта можете да будете. О томе након проглашења, уз нашу сагласност, и потпис Каизенов.

И молио бих без спамовања овди.

Фала ви.

Ja se, naravno, prijavljujem...ali samo moze titula, necu ja da budem moderator...obaveze su to... ;)

Evo i ja. Samo da ne budem ponovo "seks mashina", nekako mi to dosadilo :)

Prijavljujem se i ja, u nadi da nisam zakasnila...Nije me bilo nekoliko dana pa ne'am pojma shta se sve izdeshavalo...

Stigla si valjda. Trebalo bi da je rok do 25.

Тачно, сутра је последњи дан за овај месец ;)

Напомињем да је добијање титуле потпуно независно од добијања модераторске улоге. Тако да опустите се.

hahahahaha sta uradiste, ljudi ce se madjusobno poklati za ulogu hahahahaha... :))

Niko i nece moderatora. Opusti se :)

Shiva, dusho, ako dobijesh ulogu zahtjevam da ona glasi konkubina. I to samo moja... :D

oh, pa naravno! u tom slucaju bi i ti morala imati istu ulogu :) problem je samo sto se ja nisam prijavila, mislim, pobogu, ja to ne moram da radim, a ne moras ni ti. mi do toga dolazimo drugim putem, zar si zaboravila...? :)

Shuti, bre....bidish da pokushavam da budem fina i draga, mozda ovako nadjem mladozenju... :D

eeee... opasna si! udri zeno!
u tom slucaju, obecavam ti da cu kriti nasu strategiju.

Ako je juce napisano da je ovaj dan poslednji u mesecu to znaci da danas neko od nas dobija ulogu ili je vec dobio????