Prijava

ako je to sutra napisala juce onda je logicno da trebate da nam kazete rezultate prekljuce, zar ne?

Ne. Logicno je da kazu danas.

pa sto onda ne govore? A jel imas ti akvarijum?...ako je to logicno..

"pa sto onda ne govore?" - Rekli su do prvog, a ne prvog do podne. Ima jos 12 sati do kraja dana.
"A jel imas ti akvarijum?..."-Nemam. Koji ce mi kurac.

"da trebate"- Sta se iz ovoga moze logicno zakljuciti?

Pošto već neko vreme nije bilo dodeljivanja uloga, odlučili smo se da ovog i samo ovog puta dodelimo tri! DobitnicE za mesec avgust su:
1. selenijum
2. rockangel
3. dobra_losa_zla

Neka svaka otvori temu za moderatore gde će da daa predlog za svoju ulogu.

Čestitam! :)

Ostalima - više sreće drugi put...

Eventualne zalbe slati na vukajlija@vukajlija.com .
Rok za predaju istice u sredu, 3. septembra 2008. god, u 20:00 casova.
Uz zalbu se dostavlja dokaz o uplati kaucije od 495,00 din. uplata na racun 540-1667778840-79 mod. 45 poziv na br. 25700; primalac: 'Vukajlija';
Odluke po zalbama necemo objavljivati.
Novac od kaucije ne vracamo.

Ahahaha... Litijume, care. :)

Napomena: Žalbe se uzimaju u razmatranje isključivo ako osoblje oseti da se tu može izvući neka korist za njih. Znači, prednost slobodnim devojkama i ljudima sklonim podmićivanju.

Devojke i ljudi? Zar devojke nisu ljudi?

Pa, ako je neko sklon podmićivanju, pol nije od značaja, a ako već neko nije sklon podmićivanju, ima opciju da je jedna slobodnija žemskinja :)

Predlažem sledeće uloge:
1.- Selenijum "Udavača" (kao što je kolega već predložio,pa da ne menjam)
2.- Rockangel "Moderator"(kao što je kolega već predložio,pa da ne menjam,takođe)
3.- Dobra_losa_zla "Pedagog"(moje viđenje stvari)

Zašto mi se ovo Rockangelino čini nemaštovito...

zato što si nemaštovita....

Ја бих дао доброј, лошој и злој улогу "Хетера" без злобе или вређања. Након свих дефиниција које је написала и слика које је окачила мислим да јој "Хетера" најбоље стоји.
Ша мислиш, добра, лоша и зла?

ja se prijavljujem za novi krug

Što se buniš, Quujabaare? Da nije taj nemaštoviti predlog bio tvoj, pa se potresaš? :)

Ako je počelo prijavljivanje za ovaj mesec hoću i ja da se prijavim.