Prijava

Brankaja, ja sam nadležna za to :)

Iva, ti si jedan od mojih omiljenih autora, ali, sta si ti uradila za promociju hip-hopa do sad?
Ne bas previse... :D

Ahahah... :D
Tačno... Moraću malo više da se potrudim.
Ali, jbg, imala sam previše obaveza ovih dana...

more prvoborac, svidja mi se.
a u medjuvremenu vredno kucam definicije, pa kad zasluzim opet da budem mod javni mi.

evo uloge, i važi se za mod.

Oke Iva izvini nisam znao...A sta mislis da se zajedno pobrinemo za promociju hip hopa?Ionako je hip hop opsiran pojam (rep,kepovi,brejk,bitboks i sl).Aj molim te razmisli pa mi javi da znam.Voleo bih da predstavimo hip hop u najboljem mogucem svetlu.Pozzz

Ma ok je, nemam ja ništa protiv.
Otvorila sam temu za hip-hop, u tu svrhu, tako da možeš da pišeš o tome, kao i svi, uostalom. A, što se tiče uloge, pa jeste da je opširan pojam, ali ukoliko želiš da ga predstaviš u najboljem svetlu to možeš i bez uloge.
Što se mene tiče, možeš kako hoćeš, samo treba da te izglasaju za ulogu.

Ok,al vidim da ti nije bas drago al ok...Nema veze uglavnom tu sam ako zatreba...pozzz

Ajoj... Zar je tako zvučalo?! Ma daj, taman posla, htela sam reći da možeš da možeš da pišeš o tome i učestvuješ u promovisanju hip-hopa i pre nego što dobiješ ulogu, a što se tiče NAZIVA uloge, meni je svejedno, jer ne mogu u to da se mešam.

ja bih hteo titulu "ultimate propalitet" mis'im ako zemo...

Kako je krenulo, bilo bi najbolje da svako na chitavom sajtu ima neku ulogu i da sve postane besmisleno.

Abraxus i Migza su dobili ulogu van mehanizma zbog ranijih zasluga (bili su prvi moderatori).

eeee, da i ja negde imam vezu :D 'fala

To im je garant Krkobabic sredio... zbog ranijih zasluga XD
Sad ste nosioci raznih drustvenih priznanja

Za sve su krive UN.....prokleti bili....hehehehe..sala mala..cestitam na ulogama

Kakvi su mi izgledi da se ogrebem za ulogu ''POLITIČKI KOMESAR''? To sam oduvek želeo da budem, ali sam rođen koju deceniju kasnije...

selenijum, nase je da trazimo uloge, a dal ce da nam se udeli uloga, na drugima je

A zar prvobitno nije bilo da se dodjeljuje jedna uloga mjesechno, a ne 1427?
Ovako ce kroz par mjeseci svi imati uloge.

cek, ja mislio da nisu sve uloge za stalno?

Izostavili ste mene...