Prijava

Ko voli SF BAttlestar Galactica je neprevaziđena.

Dobra je ona britanska serija "prevaranti". Ima sad na rts1 23:00 repriza nedje oko 12: 30.
Odgledo par epizoda i odma se navuko.

Шерлок Холмс
Призн Брејк
Три Хил
Смолвил
Сопрано

Poceo sam da pratim Deadwood i prijatno sam iznenadjen.Inace ne volim vesterne ali ova serija zavredjuje paznju.Iznenadicete se kada budete videli puno poznatih glumaca iza brkova, brada, prljave, masne i kosmate.Seriju je radio HBO, ima 3 sezone i ja je preporucujem.

Све што имам да препоручим, већ је препоручено. Ево неких које не препоручујем, а сви их овде стављају:
- Хаус - претеривање, тотално нереално и неуверљиво... турбо-поп серија
- Како сам упознао вашу мајку - шта је ту смешно, да га јебеш... ни NPH не може да спасе ту серију
- Биг бенг тиори - исто као и ова горе. Само без NPH
- Бекство из затвора - због зато
- Енториџ - задавити главног глумца, задавити главног глумца, задавити главног глумца, задавити главног глумца, а онда и све остале. Нешто иритантније се скоро није појавило на нету
- Weeds - експлоатациона серија. Јебо серију у којој је рачуновођа најинтересантнији лик.
- Она са вампирима - има вампира у њој.

GM jedino se ne slažem sa komentarom za Big Beng tiori.....ostalo si ubo ko prstom u dupe :)

Шерлок Холмс
Призн Брејк
Три Хил
Смолвил
Сопрано

Брате, омашио си тему. Ово су по мом мишљењу најпрецењеније серије икад. Фали ти још Хаус. ПУ!

Хаус је говно :)

Не знам, Пјер, мени то скроз насумице набацан онај позадински смех на просечно досадну серију. Додуше, гледао сам само почетак, можда се поправило нешто после.

L word

Уффф, како сам само ово маркетиншко дно заборавио... :п

Све серије које имају позадински смех заобилазим у широком луку, сем Рејмонда.

Прелистао сам већи део теме, и видим да My name is Earl није предложено, мени генијална серија.

Sopranovi. Bez razmišljanja. Ozbiljno sam se primala na Kristofera pre par godina :)
Onda je poginuo i ja sam se zaljubila u Tonija.

Katija, ti ko ona riba iz Perl Harbora.

Ahahahahahahahahahahaha, u Tonija?! Upoznaću te sa mojim komšijom Svetom. Isti Toni, glava s ramena, što 'no kažu :)

Prince of Bel Air
Everyone hates Chris
King of Queens
Unmarried Garry
Hotel Babylon

Da samo što u mom slučaju njih dvojica ne postaju ljuti protivnici :)

Mrmune, nije to zbog fizičkog izgleda :)

Princ iz Bel Era objašnjava... Edi Marfi u mlađim danima :D

L0L
Princ iz Bel Era objašnjava... Edi Marfi u mlađim danima :D

:)))

Nije to Edi Marfi to je Keba dok je bio momak.!