Prijava

dobri su mu sandučari, sad mi poslo slike na vacap

Nahvaliste ono čudo od Farga, ja pomislio da će biti u rangu sa Žicom jebote... Jeste dobra serija, ali ako se bude snimao nastavak (a kapiram da hoće), onda prilično obećava. Bili Bob rodijo. Scena u liftu najjača.

Precijeniste Fargo, moja ocjena je između 6 i 7, varira. Zabavna je serija za gledanje, nije nikakvo remek djelo. Ne znam samo kako smije onako da se piše da je po istinitom događaju i da klasično troluju kad nije. Mora imat neki disclaimer ili nešto ispisano sitnim slovima što ukazuje da je sve čista fikcija ne?

ja nisam odgledao do kraja. i nije mi nesto zao

Jako sam malo odgledao onaj skandinavski Most. El zna neko koliko se razlikuje od američke verzije, pošto je početak ako ne 100% onda bar jedno 90% isti?

Znacxi pogledo pilot za novi The Flash
AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA
AHAHAhAHAHHAHAHAHAHAHAHAHhahahAHAHA
ADZADZDZDAZADZADZA ASHDHAHSDHASDHASHDAS

ekstra serija, skoro ko tin vulf, tres najjaci, obavezno gledanje

Crossbones http://www.imdb.com/title/tt2400631/
Džon Malkovič je Crnobradi, a glavni lik je Džef iz Kaplinga, dobra je serija za sad, pogledao sam tri epizode, večeras izašla četvrta.

pocinjem opet doctor who-a nesto najbolje na svetu ikada, posto je zajebano doci do titlova imate na filmoviziji solidan kvalitet

Jebote, zašto je ova Igra prestola toliko popularna i toliko kul???

zato sto se jebu kurcem upicku non-stop

Tako sam i mislio...

Arčer je lord. gledajte its always sunny in philaadelphia, presmešno sranje.

gledao sam par epizoda,dobar je ko pola saut parka otprilike...dovoljno

najbolja serija koju sam ikad gledao je film drive isecen na nekoliko delova i emitovan na televiziji

najbolja serija koju sam ikad gledao je film drive isecen na nekoliko delova i zapaljen

ja sam gledao fargo, po mom misljenju super serija.sta vi mislite?