Prijava

Gledao, pocinje da smara jos u prvoj sezoni. Ako imas imalo pameti.

https://www.youtube.com/watch?v=fnIr5bo99bA

Што се мене тиче, серија издоминирала....

Ja sam krenuo da gledam Lost, pogledao prve 3 epizode, i još nisam oformio neko mišljenje. Gledao neko Lost?

Diperu, skinuo sam tu seriju i nikako da se nakanim da gledam. Elba je btw najveći crni jebač na malim i velikim ekranima.

svi na ovoj temi kontam

gledaj ako nisi, ali budi spreman na drastican pad u kvalitetu lool posle X-te sezone

Samo da podsetim ljubitelje serije Boardwalk empire da je krenula nova sezona. pozz

Fringe - ekstra serija za one koji bi da gledaju nesto tipa Orphan Black, ali im se ne gledaju govna kao sto je Orphan Black.

Да ли је неко од вас погледао скандинавску оригиналну верзију Моста након што се као и ја зајебо па погледао прво америчку досадну? Има ли разлика пошто сам чуо да је почетак скоро исти?

Ja sam krenuo da gledam Lost, pogledao prve 3 epizode, i još nisam oformio neko mišljenje. Gledao neko Lost?

Dobra je lost, bas dobra. E sad u nekom trenutku ga bas zakomplikuju, nekom se ne svidja kraj, na dosta pitanja iz serije nije odgovoreno al da ti ne objasnjavam jer bi morao da spojlujem. Imas temu o lostu ovde pa pogledaj nju. Uglavnom, meni je bilo zao kada se zavrsila i sad mi ponekad padne na pamet. Imas i na ovoj temi agilni je pisao o njoj i jos po neko pa guglaj.

Gledo sam Lost daaavno, kad je baš počinjala valjda na Pinku i mnogo me onako zaintrigirala, ali posle đavola - nisam pratio. Sad ide na Prvoj Plus, ali nema leba da ispratim tako u terminima kad oni daju i to.
A i dalje nemam tu kulturu skidanja serija sa neta, jbg.
A realno, koliko traje jedna sezona? Tipa 17,5 sati npr. Mnogo bre

Sutra kreće poslednja sezona Sinova Anarhije.

Gleda neko "Ray Donovan"?

da l da pocnem hanibala ?

Počni, samo zbog Madsa Mikelsena i erotike koju unosi svojom pojavom i kariranim odelima od tvida.

to me i najvise privlaci ozb... stavio da se skida

savrsen hanibal, a ono sto je mads uradio nisam mislio da je moguce, jedan od najboljih likova, savrsenstvo

+1, hannibal jebe nevadi

ima li neko da je jebeno gledao ORANGE IS THE NEW BLACK?