Prijava

Da li da krenem Boardwalk Empire ?

Jedna od najboljih serija koje sam gledao. Nećeš izgubiti interesovanje ako voliš tu tematiku, dakle mafija, prohibicija, pojavljuju se Al Kapone, Laki Lućano..Bušemijeva uloga života, serija ima preko 100 nagrada, svakako must watch.

Pa zbog tematike me je i privukla, sta znam sad joj mozda i dam sansu, 8,7 ocena hm...

Ako gotiviš tu tematiku onda gledaj nećeš se pojakati.

dajte neku koja objasnjava najvise posle brejking beda

Ovaj Konstantin nije tako los za pocetak, vidicemo sta sledece epizode donose...

E jel valja walking dead sta?

šalim se ok je ako voliš tu tematiku

Ma ne volim nista sa zombijima ali vidim da ova obara neke silne rekorde. Jel vise akcija ili je na drugu foru?

Parade's End. HBO-BBC mini-serija od 5 epizoda o engleskoj aristokratiji na početku Prvog svetskog rata. Pomalo spora radnja, nema neke brzine, ali zanimljivo. Benedikt Kamberbač i Rebeka Hol i još dosta kvalitetnih glumaca. Gluma i scene odlične. Gledati obavezno uz prevod, ni ja nisam mogao da pohvatam jedno 20% od toga šta pričaju tim poš akcentom. Nivo pretencioznosti: 0.83 * Proviron u kaputu Idris Elbe lolo. 9/10.

jel gledao neko Rick & Morty crtani? Svi kazu da je mnogo dobar, ja odgledao epizodu i nije mi nesto. Jel pocne tek od kasnije da busde zanimljivo?

E, sad prvi put čujem za taj crtani, sad na IMDB vidim da je ocenjen 9.2.

ma da, video sam da je dobar, video preporuke, odgledao epizodu i ne kapiram zasto... verovatno kasnije postane bolje, pa reko da pitam nekog ovako dal gledao.

jebe bre Boardwalk na više nivoa, treba gledati

jel gledao neko Rick & Morty crtani? Svi kazu da je mnogo dobar, ja odgledao epizodu i nije mi nesto. Jel pocne tek od kasnije da busde zanimljivo?

ima prepobednickih scena i onaj deka i unuk su fina kombinacija...nije serija genijalna ko saut park,al zna nasmejati fino u svakoj epizodi

moracu da skinem i da se nateram da gledam :)