Prijava

dajte imdb link od homisajd

Potvrđeno da se snima 4. sezona Lutera

ima li neko neku dobru seriju da preporuči?

ima li neko neku dobru seriju da preporuči?

Piki Blajnders - http://www.imdb.com/title/tt2442560/

Odgledao sam najnoviju sezonu Doctor Who, Kapaldi je odličan, promena je baš prijala.
Finale iz dva dela OJEBALO.

Hey Missy you're so fine,
You're so fine you blew my mind,
Hey Missy, Hey Missy.

Pitam se - kod ovih serija, koliko oni napišu scenarija unapred? Da li kaleme nešto mnogo posle naknadno? Tipa, e, aj sad da dodamo da je lik imao brata blizanca ili da mu se vrati lajmska bolest, da ubijemo pečes epizoda, verovatno rade to.

Lol jebote, SVI to rade

E, to, rekao bih da previše oni to rade. Autori serija rade to.
Ono tipa pojavi se lik koji zaplaši sve živo i neko se doseti da mu otfikari glavu pre nego što su videli ko je i šta je i tu se zatvori krug: prošla epizoda, a ništa se nije pomerilo. Mislim, obezglavili su tog lika, ali on je ionako bio novi kolač, a možda je i bio nesrećan svejedno

Mister_NO
Odgledao sam najnoviju sezonu Doctor Who, Kapaldi je odličan, promena je baš prijala.
Finale iz dva dela OJEBALO.

Hey Missy you're so fine,
You're so fine you blew my mind,
Hey Missy, Hey Missy.

Napokon neko da gleda. Sasvim je dobar Capaldi, mada meni jos zao Smita, jos ce sad i Dzena da ode valjda, njih dvoje kakvu su hemiju imali, a malo epizoda... Mada tako je to sa doktorima, kad ode jedan nije ti vise do serije, ali ubrzo zavolis sledeceg i tako u krug :)

Napokon neko da gleda. Sasvim je dobar Capaldi, mada meni jos zao Smita, jos ce sad i Dzena da ode valjda, njih dvoje kakvu su hemiju imali, a malo epizoda... Mada tako je to sa doktorima, kad ode jedan nije ti vise do serije, ali ubrzo zavolis sledeceg i tako u krug :)

Pa Mislio sam da će Smit da odradi još jednu sezonu, ali i ovo je dosta.
Ma super je što su uzeli straijeg i nadrdnanog Doktora, 10 i 11 su bili dosta slični, da su uzeli još jednog na isti kalup serija bi postala smor, ovako je baš osveženje.
Trebalo mi je par epizoda da se naviknem na promenu, ali je Kapaldi iz epizode u epeizodu bio sve bolji.
Mora da uzmem da odgledam ''The thick of it''.

Larry Underwood
Nema dileme, Homisajd. Mada kapiram da je to ponovno gledanje, nema šanse da ti to nisi gledao.

Jok. Veliki sam fan Žice, ali nikako da se nateram da odgledam Homisajd. Možda baš večeras počnem.

Ne razumem se puno u serije, ali Homicide ubija, da se tako izrazim.

odgledao prvu sezonu fringe..nisam bas odusevljen.da nije fenomenalnog ludog naucnika serija bi bila sranje, on je mnogo vadi.pogledacu jos drugu sezonu pa cu da vidim

labo kv, ja sam gledao do polovine trece sezone, i ovo je jedino sto vredi https://www.youtube.com/watch?v=ydszI8AurR0, kad Sedrik Danijels svira klavir, a onaj kurac sto glumi Pitera dabogda umro i on i njegov IQ od preko 160.

Ali zato gledam Carnivale i placem sto nema jos koja sezona.

imam Carnivale u kompu, znaci bolje da predjem na to..i mene nervira piter i ona plava detektivka mi je bzv..gde stavise ta dva mentalaca da glume. i da nije njih serija je sranje

i mene nervira piter i ona plava detektivka mi je bzv..gde stavise ta dva mentalaca da glume. i da nije njih serija je sranje

Piter je sranje, detektivka je vrh (posebno kada ih bude dve, aham, dve "iste"...), naučnik kida, kao što si primetio.

Od druge sezone, negde sredine, serija se lagano pretvara u najbolji SF obrađen u serijama, ako ne računamo neke serije u izmišljenim svetovima i svemiru. Doduše, ima i ovde "izmišljenog" sveta, videćeš. Ne odustaj sad :)