Prijava

Žica, prva sezona je toliko niskobudžetna bila da me blam obuzeo, gluma nivo Indijaca. Prekinuo naravno.

и ја сад завршио прву

јел гледао још неко да ми каже ваља ли остатак серије?

Хвале је сви, кажу да је врхунска. Ја никако да почнем да гледам, јер се плашим да ћу морати да признам да је квалитетнија од Хомисајда.

kvalitetna je nema sumnje, ali nisam završio prvu sezonu, niej mi se dalo. sporo brate nekako, ne motiviše me da nastavim. obećao sam sebi da ću uskoro probati ponovo ali obećao sam ja sebi svašta lolo

a ti labokv odjebi sa prozivanjem sopranova ščuo, ako ti je ta serija razvodnjena onda je problem u tebi sigurno

Proguta mi govno post al ugrabih print
http://imgur.com/JRWPsVj

soprano u epizodi:problemi sa decom u skoli, cerka nije primljena u hor...zica je vrhunska krimi serija ako se nekom ne svidja znaci da ne voli taj zanr.
druga sezona je najlosija, ako je ona sa luckim radnicima.ostale su vrh

Evo, svima da kažem: Žica je odlična serija, samo treba imati živaca dok se ne navikneš na tempo radnje. Inače, baš ta sumorna radnja u seriji je preslikano realno stanje Baltimora: Ogroman lučki grad, puno režirane nezaposlenosti, većina stanovnika je neradnička crnačka zajednica, potpuno podmićena policija, CIA prodaje drogu iz Južne Amerike na veliko u lukama. Izvinite zbog malog SPOJLERA

Јел гледо неко ону серију што иде на ертеесу касно увече после дневника? На енг је ''Брн ноутис'', не знам како су је превели. Делује ми пренапето и презанимљиво

Pretty little liars. Najjača serija o životu 5 tinejdžerki od kojih jedna nestane pod misterioznim okolnostima da bi se godinu dana kasnije pojavio njen leš a ostale počele da dobijaju progoniteljske poruke od nepoznate osobe. I nakon pet sezona se ne zna ko je ta osoba. Sranje serija za debile ali u svom žanru do jaja.

Sljeeepi, pogledah par epizoda Burn Notice, nije mi se svidio. Dakle, iz respekta prema meni, sada ni ti ne smiješ gledati ;-)

Marko, nemoj tuyan biti. Meni je u Žici najveća mora bilo da se priviknem da gledam i slušam sleng onih čamugetina raspalih. Posle kad to prevariš, zalepiš se za ekran jer je pametno odrađena ljubayna serija. Eh, Meknolti...

Omarov lik je prejebeno odrađen, možda u vrhu svih likova u serijama, tu negde u rangu Tonija Soprana.

f.papetmas ter netuyan sam i ljep ovih dana kao utopljeni prstići natnata ;o)

ok je burn notice, zanimljivi plotovi plus gotivim kad daje tutorijale u fazonu kako da napraviš bombu od soka od ananasa i te fore. ume da istransferiše ponekad, al da se istrpeti. jedina špijunska koju mogu da gledam, inače mi se kenja od tih fazona

''Брн ноутис'', не знам како су је превели.

Termin "Burn Notice" potiče iz MI-5, iz doba Hladnog rata, kad je na ostrvu bilo puno drukara koje su radile za Ruse. Burn Notice je strogo povjerljiva interna poruka jedne obavještajne agencije drugim agencijama da je izvor informacija ili špijun postao nepouzdan, zbog sumnje da ih je naveo na pogrešan trag, dao pogrešne podatke ili dezinformaciju. Kako bi se spriječila mogućnost da on i dalje daje dezinformacije, treba spaliti (burn) sve podatke koji su došli od te osobe. Najčešće, Burn Notice nakon objave uključuje lociranje i egzekuciju izvora, kako ne bi potencijalno dao dodatne informacije drugoj strani.

Ne smarajte više, jebo vas White Collar, odgledacu

Omar faca, gej Robin Hud iz geta. Definitivno jedan od najupečatljivijih likova u serijama ikad. Inače, meni je sezona sa Poljacima što rade na doku do jaja bila, više me je smaralo kad je Maloprstić počeo da iskače u prvi plan, zbog toga nikad nisam ni odgledao petu sezonu...