Prijava

Miloše, obavezno pogledaj Bordvok.
Šomaro, tek ćeš da vidiš šta je ljubaznost.
Inače, ovi što snimaju Hanibala k'o da su mene pitali u kojem gradu da nastave snimanje.
Ali koliko sam se pokidao kad je Hanibal rekao onom Dimondu my wife and I would love to have you for dinner.

cini mi se da je serija krenula u skroz drugom pravcu i to mi se mnogo svidja, sad je bas jedinstveno, ovakvo nesto nisam gledao do sad, bas odlicno, zeljno se iscekuje sledeca

kad je rekao, nije kanibalizam, ako nismo jednaki, jednostavno prelepo, kamera i sve, bas bas savrseno

Počeo jericho, za sada ok. Sledeca je bordvok.

zanimljivo deluje

у јес добар мистер робот, кад ће друга епизода?

ulecu kad i true detective hrabro nema sta

Mr Robot sam ispratio, kupila me skroz ova pilot epizoda. Sad mi se pakleno gleda druga,a moraću da čekam u nedogled. Ispratio sam i Hanibala, kako su otvorili sezonu, mislim da će pokidati, a bio sam skeptik nakon završetka druge, da će zasrati..

ovo je ja mislim bio samo pilot pa se zato toliko ceka na drugu(odnosno prvu) a da ce onda biti malo manja razdaljina izmedju epizoda,prelol,gde da objavljaju epizode svakih 27 dana

bice dobar mr.robot izgleda

http://www.imdb.com/title/tt2543328/

Završila 2. sezona, odlično urađeno, ispoštovane su istorijske činjenice. 8,5/10, glasno, forsirano, na silu i odmah preporučujem gledanje.

Počeo Fargo večeras, čini se ok. Saula završih, do jaja mi.

Ima li ko linak od druge jebene epizode Hanibala, ne znam što nije izbačeno nigde? Tj. nigde gde sam sam ja tražio...

kako nije jbt na kikesu imas od jutros, cak je i prevod izasao na titlovima isto jutros

ili pak gledas online ?

a onlajn imas na filmoviziji