Prijava

dzoni auditore
http://www.imdb.com/title/tt4158110/

Serija će jebati, ZAPAMTITE OVAJ POST

Koje je govno od sajta ovaj imdb. Serija za mesec dana izlazi a već 5 soma ljudi ocenilo, čuj 9.4 ocena lol

Ima prva epizoda na netu, ja odgledao. Objasnjava, za sad.

али како сам се сјебао пре неки дан са жицом, случајно пустим дванаесту епизоду друге сезоне уместо шесте-седме и гледам петнес минута и не разумем ништа шта се дешава и СПОЈЛЕР видим да ваде закланог френка соботку из воде, а како сам се сморио брате баш сам зготивио човека, сад гледам једанаесту и плако бих јер знам шта ће му бити, какав сам мајмун тупави не видим број дванес јебему матер да му јебем дванес мајки

Na koji fazon vas spojler tako pogađa?

јбг ако је добра серија, уживим се превише и вежем за неке ликове

Hah, znači gledao si seriju Mala Vidra xDDD

брате те форице су сморили и бога и народ негде 2012. године

POLICAJAC SA PETLOVOG BRDA.

Zavrsio sopranove, ne znam sto neki pricaju i kritikuju, kao psihijatar, problemi sa decom u skoli i ta prica, meni se svidelo, nije klasicna mafijaska prica, vise je porodicna serija, svako je moze pratiti, zato i jeste toliko uspesna.. Meni se svideo potpuno drugaciji prikaz mafije, moderna mafija itd. plus sjajni glumci iz Gudfelasa i Bordvolka pomesano(mada je BW kasnije dosao). Gandolfini pokidao, mada ga nisam gotivio pre serije, sad obrnuto bas.. U svakom slucaj prilicno sam zadovoljan, mada je kraj mozda mogao bolji ( ili bas nije? ) ..

Sad prelazim na Il capo dei capi, ocekujem pravu stvar da malo promenimo..

Ako imate serije ili filmove koji predstavljaju mafiju 1920-30-40 stavite, najvise me zanima kako su 3 glavice lucano, lanski i bagzi klosari sa ulica njujorka, dosli do toga da jedan bude otac organizovanog kriminala, drugi takozvani mafijaski racunovodja( po mnogima najjaca glavica u mafiji, iza svega stoji) koji je posle preuzeo Kubu fazon i Bagzi koji je podigao grad u sred pustinje iliti Las Vegas.. Ima pocetak njihov u Bordvolku, ali voleo bih detaljnije da vidim to kao i kasnija desavanja, mogu i dokumentarci tako da stavljajte.

Odgledaj dextera, dobra serija al kraj je prilično sranje i ako ima logike.
Dajte neku preporuku, samo nek bude neka koja je završena.
Razmišljam o Broadwalk empire, valja li? Mada nisam u nekom raspoloženju za mafiju i te serije al ako kida recite.

бордвок импајр кида, гледај

Jericho, manje poznata serija, misterija, prati stanovnike malog grada, koji budu odseceni od sveta nakon sto primete da je obliznji grad pogodjen bombom
Ima dve sezone, trideset epizoda ukupno i zavrsena je

Poceo da gledam Šejmles, skroz gotivna serija i ljubazna na neki bolestan način lolo

хаха прељубазна серија, све љубазнија како одмиче време

http://www.imdb.com/title/tt3487410/

Prekjuče bila premijera, pogledao. Nejač glume aj zdrao.

dzoni auditore, hvala za preporuku, ima da przi ova serija samo ako joj dopuste da se raspline, za desetku je, podseca me pomalo na Utopiju, stim sto je mnooogo bolja.

Gledam Better Call Saul. 6 epizoda sam pogledao, do jaja mi je.

veceras premijera Hannibala, trebalo bi vec ujutru torent

Već ima torent, Armine. Početak obećava.

cekam prevod bar do veceras, navikao jbg