Prijava

Gledajte Gomoru, druga sezona isto kida... Pjetro Savastano kreće u povratak na ono što mu je nekad pripadalo, ćelavcu Ćiru i alijansi će se tek zatresti gaće. Osveta je neizbežna!

daj torent 720 krsten za prvu sezonu, ja ne mogu naci nigde

Тхе Форестер
Једино ме нервира могућност да КВАРИША у "смени генерација" баш сви изгину на крају, пошто је Машина регрутовала оне клинце из старих сезона плус онај Зукерберг, класична дифолт екипа - милијардер, војник и курчевита црнкиња КРАЈ КВАРИШЕ

S obzirom da se serija završava, a da su u toku razne peticije, opasne kampanje, pominjenje Netflix-a, možda se pravi eventualni plan B, za slučaj da serija bude "pokupljena" i nastavljena pod kapom neke druge kuće. Znači kraj, ali uz mogućnost reboot-a. Nadam se da to ne znači samo da će ih sve poubijati, možda ih Mašina samo otpusti, turi na sigurno i drži u neznanju... ne znam, biće zanimljivo videti.

dal da prvo gledam engleski ofis il američki il je svejedno?

Završila 4 sezona The Americans, odlično finale, preporučujem.

Bolji americki kure

si se to meni obraćaš?

ok brt samo da ne bude zabune :))))))
osećam da je bolje eng inače, jer si ti nub koji se loži na eksplozije i pucanje

najozb jedna od retkih stvari gde je americki rimejk bolji

gomora 2 ep sam pogledao dobra sasvim, samo mozda gluma malo da je bolja, mada kontam skupili njihove glumce jbg prilicno je dobro i ovako, gvardiola propo najbolji

e da kure prva sezona samo 6 epizoda brzo ces to proci, izgledace ti sve malo cudno dok se ne priviknes, cepaj prvu vec do sredine druge bice ti ful

Uf, kakvo finale Peaky Blindersa, jebem ti krv.

Topla preporuka za Arestid divelopment, makar što se tiče prve sezone.

Dere arested,sve do 4. Sezone. koju nisam,ni zavrsio

ALI PIKI JEBENI BLAJNDERSI

Ne sećam se kad sam gledao bolje finale sezone neke serije. Totalno drugačije od finala prve dve sezone. PIKI BLAJNDERSI SU JEBENO NAJBOLJA SERIJA KOJA SE EMITUJE TRENUTNO. To nije podložno raspravi. Jedva čekam sledeću sezonu. Valjda BBC-iju neće trebati ko za Šerloka.