Prijava

Odakle sad da torentujemo? Sve ode u 3 pičke materine.

jel nema jos prevoda za night of zadnju epizodu

Ima na prijevodi online.

Čandra mi postaje sve bolja pička kako serija odmiče. Neka crna i poganija verzija Marije Karan, još se i preziva Karan. Kapiram da je Seltik u producentskom timu, ovakav skeč ne može biti slučajnost. Ona Karan, ja bi je karo.

Jesam, Prove, svaka čast, konto sam da me nikada neće raskrinkati.

uuu sedma epizoda the night of desetka čista! jedva čekam finale, ova je bila najjača do sad.

хахаха, джанки, да ли се зајебаваш да је свака епизода најбоља. добра је серија, али дајте мало ми објасните шта ја не видим у тој серији, па је стављате поред прве сезоне тру детектива и жице.

Ni ja je ne bih stavljao uz te dve, uz ogradu da još nisam pogledao poslednje dve epizode (večeraš ću). Ima potencijal da bude vrhunska, za sada je samo dosta dobra. Pomalo mi smetaju nagle transformacije nekih likova, tj. jednog, a nadam se da će one biti adekvatno opravdane do kraja.

чини ми се да је то наметнуто кроз рекламирање. док су је најављивали, нон-стоп се нешто повезивала са те две серије и од почетка само нешто обећава, а заправо не нуди ни близу као што су поменуте. а не верујем ни да ће сад финале баш да нас одува, али ајде погрешио сам у кошарци, па нека погрешим и овде.

pa ne znam ko je poredio ovu sa žicom i TD-om, ja sigurno nisam. Jebiga Truće ne hajpujem bezveze nego je jednostavno sve bolja iz epizode u epizodu, npr. epizode 2-4 su bile malo spore, doduše očekivano za ovaj tip serija

не знам, можда је пров, али и ти си надао хајп...

"All I ask is that you keep an open mind and remember this: There's no burden on me to prove to you the defendant didn't commit the crime. The burden is on the state to prove he did."

HAJP JE REALAN CRNJO

http://az616578.vo.msecnd.net/files/2016/03/18/6359391010949585081710389878_Hallmark_Channel.svg_.png

лол

trućaro jesi odgledao svih 7? ili si dropovao

све сам поштено одгледао.

Роки Билбао™, samo to i valja u celoj seriji..

poceo sam da gledam tno, ja sam je prvi i popularizovao na forumu i rekao da ce biti hit, medjutim posle gledanja prve dve epizode ne mogu da se nateram da odgledam i ostale nikako. Ima dosta nerealnih stvari kao godiste nasirovih roditelja koji su premladi da bi imali toliku decu, tako da me je to odbilo poprilicno.

bas je nekako bolesno kad su u prvoj epiozodi za stolom, kad veceraju kod kuce svi zajedno pre nego sto on ukrade kola. Otac i majka bas mladi a deca po 25 godina obojica. Keva mozda ima 37 godina a cale 41. Mladom caletu osedela brada jer ga sekira sin ubica