Prijava

mladi papa - dobra, ali su odlučili da je nastave pa će vrv biti sranje ovako sa jednom sezonom je lepo upakovano

dobar taboo gledao sam, hardy i sestra su u incestu

Scouser
Hardija bih gledao i da glumi u star treku sta vise da vam kazem koliko covek kida

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ae/29/e6/ae29e6f83f19ffe4578d3b34578e691a.jpg

Hardyjevu seku glumi Čaplinova unuka

EDIT: KVARIŠA A onog njenog muža bih britvom starom sjeckao na štrace 7 dana i onda tukao po najvećim ranama od mene mu nanesenim, koliko ima antipatičnu facu. Jbt, ništa gore nego ružan a nadrkan čojek, i još Englez, savim dovoljan razlog za vađenje prostate kroz potiljak. AŠIRAVK

Vrijedi li Stranger things cemu?

nevalja sranje jebeno

Flipse, ne valja pisati nevalja.

Pogledao prvu epizodu Black Mirror-a po nečijoj preporuci od pre par stranica. Nije majndfak kao što tvrde, ova prva epizoda deluje dosta amaterski i loše, al' videcemo kako dalje izgleda. Tema serije je ok, al' ovo je baš slabo na početku.

Ma đubar serija, ja pogledao tri epizode na silu, pa batalio, likovi kao da su pravljeni za žensku publiku uzrasta 7-12 godina

A, pardon, mislio sam na Orphan Black

Black Mirror treca sezona nesto najbolje u zadnjih pet godina

Videh trejler za trecu, deluje zanimljivo. Ne znam kakve su ostale dve epizode iz prve sezone, gledacu ovih dana, al' ova prva mi je baš mlaka, neprofesionalna i degutantna, ne izaziva gađenje na koje su ciljali, vec samo "koji je ovo kurac" momenat.

Odlican taboo HARDI TATA

Plus beskonacno, odgledao sam prvu ep i sta reci, bar 2 oskara mora imati na kraju karijere ako ima pravde

dobar je hardi sad imam bolje misljenje o njemu.prva ep je odlicna, najvisi moguci kvalitet, mnogo mi se svideo onaj flesbek sa onim demonom, super izgleda.ima elemenata paranormalnog i mistike, bas me zanima sta ce da rade sa tim stvarima

Naravno da je tebi dobra serija - takve kao što si ti pali jebanje sa sestrom.

pretpostavljam da se ti palis na leseve

westworld precjenjeno sranje