Prijava

Lilyhammer

Sopranovi stižu u Fargo :)

Kakva je ovanva o Medičijevima? Dal ćei tu Robija Stark da zagine brutalno?

Odgledao sam Westworld. Serija me oprala na ruke, poslednje 3 epizode sam izbindžovao zalepljen za monitor, tako da sam zaboravio da sam gladan i da mi se piša. Roboti dobili svest, ja je izgubio, dobra finta

I, jel ti se vratila svijest danas?

Одгледо ове две сезоне Господина Робота и мешани ми утисци. Са једне стране, добра је прича ако си се родио прошле године. Са друге стране, бесрамно су покрали све што су стигли да покраду. Негде нису чак ни крили, него су целе реченице директно крали (Матрикс рецимо).

Није да нема и неку своју причу и неких својих момената, али оно што је било замишљено као главни мајндфак је од друге епизоде било очигледно свакоме ко је гледао нешто.

Ипак може да се гледа, и то да баш држи пажњу, ал ми увек поквари утисак кад тако нешто видим.

бесрамно су покрали све што су стигли да покраду

Крај прве сезоне Елиот конта да је јебено подвојено-тродвојено поремећен а у позадини иде обрада "Where is my mind" као на крају Fight Club-a, не може човек да не цени такав секси безобразлук.

Pocela dobro pretvorila se u smece ^

The Blacklist nastavlja fino

sutra pocinje ovaj Taboo, kako vam se cini?

i meni se cini da ce to biti mini serija godine

skeptican sam zbog hardija.ocekujem da ce da bude neko tupljenje i smaranje

Celtic, jeste, ali i dalje sam pod utiskom da je serija jedna od jačih u poslednjih par godina

Odgledah pilot Tabooa, Tom Hardy snažna lobanjica.

kakva je serija taboo da li da skidam

Hardija bih gledao i da glumi u star treku sta vise da vam kazem koliko covek kida