Prijava

U stvari ne smem sa se ogresim o Tonija Soprana, on je Kobi a Rej je Lebron Dzejms xdd

Ovo drugo poredjenje je bolje, niko nije majkl dzordan xd
Edit: eventualno sopranovi mogu biti dzordan a i to je nategnuto...

Sve je stvar ukusa..nadam se da ce zavrsetak snimanja uslediti uskoro jer ne mogu izdurati gleda mi se sad i odma

Knele je

Ja ne bih ni gledao jer nikad ne gledam nezavrsene serije al sam se sjebo vidim na hbo pise PREMIJERA i kao aj da vidim sta je i onda ona brutalnost od prve epizode...posle kurac da ne gledam

Fargo s3 pocinje danas. Sacekacu da izadje 3-4 ep pa onda gledati. Ili mozda kad izadje sve.

Dajte neku crnu komediju da je kvlt, novija ili starija nije bitno.

Ako misliš na nove serije, ovo valja.

Fargo je brutalno kvalitetna serija, dobro si me podsetio na nju.

Fargo druga sezona kakva je?

Bolja od prve, više lobanjica brzih u njoj. Gledaj.

Got
Dr. Haus
BB
Nemaš više ti tu šta

Crnu komediju trazi covek za ime boga!

Mada shamless ti je pored tog crnog humora i drama, pratis razvoj likova i ceo taj fazon nzm da l ti to odgovara, nije nista kao horace and pete, a takvo nesto trazis cenim

Taj rad Armine, to i zaboravih da napisem, nesto na fazon Horaca i Pita. Kanim se da gledam taj shejmles, nego ne da mi se nikako.

Meni se taj Legion uopste ne svidja, mislim da su trebalo nekog drugog za glavnu ulogu. Sa onom ribom sto lici na Margot su pogodili skroz.

Fargo S3E1 obećava. Za sada nema naših titlova, jbg.

Bice. Taman kako sam mislio, sacekam jedno 3-4 epizode i onda krenem.

celtic
Ako misliš na nove serije, ovo valja.

Probaću, ali ako mi se sloši, teraću te da prepričavaš ovo epizodu po epizodu :)