Prijava

A kontam niko nije spojio sve epizode posto ce jos izlaziti, skidaj jednu po jednu jbg, sto se tice kuraca nije ih vise bilo xd

Fargo
Prepoznao sam gluvog baju u autobusu al reko aj mozda sam utripovao, kad evo sad vidimo jeste on.. Boga pitaj sta ce biti posl 2 ep

http://www.imdb.com/title/tt1064899/

Fina serija, gledljiva. Počela 2. sezona.

Рус онај се тако зове, убица што је Варгин ''хенчмен''.... Тј. оном ухапшеном лику је подметнуто ваљда то име....

LOL

Za šta titlove, flipse?

Evo za Fargo
Evo i za Bogove
EDIT: Napomenuo bih da je muzika u ovoj epizodi bogova planetarni sevdah

House of cards strasno jebe, ova sezona najbolja do sada.

bogovi zadnja epizoda najbolja

Fargo plodi, za 7 dana finale

Glume jaki, bogati, forsirani i nepismeni (to ti je isto). Snimljeno za 2.05 $

House of cards strasno jebe, ova sezona najbolja do sada.

ne znam brt, mene malo smorilo, fali dinamika, osim onog guranja niz stepenice, nije bilo neke preterane akcije kao u prvoj/drugoj sezoni. valjda su vratili onu drogerašicu kao faktor koji ce da izbaci doug-a iz igre + priznavanje ubistva novinarke, malo mi veštački sve izvedeno, al videcemo šta ce biti dalje u pripremi...

hladan krompir, izvoli popuši jedan ladan kurac za ove spojlere

sori radjarde sporo gledaš jbg

Bogovi ojebali u finalu, doviđenja do sljedeće godine, evo eng. titlova

meni je ova sezona bogova ostavila prilicno mlak utisak, mozda bude bilo bolje ali u ovoj sezoni su samo predstavili te bogove, ima onih pricica na pocetku svake ep, nikakvih posebnih desavanja.od mene jaka sedmica.

Za ljubitelje SF-a možda zanimljiva vest da SyFy planira da redukuje govna i da se više posveti kvalitetu kao što je pokazao da ume sa The Expanse i da ributuje par starijih šouova.

https://www.theverge.com/2017/5/11/15615942/syfy-channel-reboot-science-fiction-krypton-happy-purge-expanse

Orange is the new black, valja li?

Žena mi to gleda, oću da je ubijem. Serija agresivno ne valja, nimalo nečega što bi privuklo pažnju.